Wyślij zapytanie
503... pokaż numer

Estera Borkowska Photography

Kościuszki 60b, Zelów

W pobliżu: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Pabianice, Wieluń, Zgierz, Łęczyca, Kutno

Łódzkie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

503... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1230

Opis

Estera Borkowska Photography

Mam na imię Estera. Z ogromną przyjemnością zostanę twoim fotografem. Uwiecznię dla ciebie fantastyczne sytuacje, niepowtarzalne momenty,głębokie emocje. W jeden dzień doświadczysz czegoś, co czegoś co czasami zajmuje lata. Dokumentowanie wydarzeń życiowych stało się najbardziej cenną i znaczącą rzeczą jaką robiłam w całej mojej karierze.

Fotografia ślubna jest czymś na co powinno poświęcić się największą uwagę podczas organizacji ślubu. Każdy element tego dnia ma oczywiście duże znaczenie i ważny jest odpowiedni dobór muzyki, sukni, menu czy miejsca. Jednakże nowożeńcy nie wybierają fotografa, aby zrobił coś tylko przez jeden dzień. Fotograf dokumentuje wszystkie, które pozostaną pamiątką na resztę życia. Suknia ślubna zostanie zdjęta, piękne dekoracje i kwiaty zwiędną lub zostaną wyrzucone, muzyka będzie zabawiała gości całą noc, ale w końcu zniknie. Jedyną rzeczą jaka pozostanie na następne dni, oprócz miłości i obrączek na palcach, są zdjęcia ślubne. Jestem tego całkowicie świadoma i kiedy wykonuję zlecenie staram się wydobyć to co najlepsze podczas wielkiego dnia.

Posiadam zezwolenie Kurii Diecezjalnej na fotografowanie w obiektach sakralnych. Moja firma jest legalnie działającym przedsiębiorstwem.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zelów, FotoVideo, Fotograf

Powrót