Wyślij zapytanie
604... pokaż numer

FOTO KNIAZIUK fotografia ślubna Zielona Góra

ul. Braci Gierymskich 125, Zielona Góra

W pobliżu: Łagów, Babimost, Lubrza, Międzyrzecz, Międzyrzecz, Gorzów Wielkopolski, Brójce, Nietków, Torzym, Grodzisk Wielkopolski

Lubuskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

604... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1286

Opis

FOTO KNIAZIUK fotografia ślubna Zielona Góra

Początki mojej przygody z fotografią sięgają czasów, gdy zdjęcia pachniały jeszcze tiosiarczanem sodu, a odbitki wymagały wielu godzin pracy w prawdziwej ciemni. Zająłem się fotografią artystyczną a z czasem okolicznościowym reportażem. Dojrzałem do fotografii ślubnej i szeroko pojętego portretu artystycznego. Fotografia ślubna i okolicznościowa pozwala mi z wielką pasją realizować nabyte doświadczenie.

W dniu ślubu dominują pozytywne emocje, które należy ubrać w profesjonalny obraz fotograficzny, w którym odczytacie każdą ulotną chwilę i towarzyszące jej emocje.

Zapraszam Pary oczekujące wyjątkowych zdjęć wykonanych przez profesjonalistę współpracującego z grupą zawodowych fotografików. Proponuję fotografie, albumy ślubne, fotoksiążki oraz fotokasty/ prezentację mulimedialną 3D swoistą kombinację fotografii, muzyki i filmu w formie krótkiego, artystycznego przekazu.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zielona Góra, FotoVideo, Fotograf

Powrót