Wyślij zapytanie
600... pokaż numer

FOTOBRZOSTEK

Kajakowa 12, Poznań

W pobliżu: Poznań, Leszno, Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Gostyń, Śrem, Rawicz, Konin, Kalisz, Szamotuły, Gniezno, Września, Ostrów Wielkopolski, Oborniki, Skoki, Nowy Tomyśl, Piła, Krotoszyn, Złotów

Wielkopolskie,


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

600... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 3411

Opis

FOTOBRZOSTEK

Trwają zapisy na 2019 rok i wolne 2018. Realizujemy zlecenia fotografii na terenie całego kraju i za granicą. Szukam par, które chciałyby wykonać plener np. Wenecji, Paryżu, Budapeszcie lub innych ciekawych miejscach.

Jestem człowiekiem bardzo otwartym i kontaktowym, moje 10 letnie doświadczenie sprawia, że mogę zaoferować w pełni profesionalną obsługę ślubu i wesela. Dodatkowo współpracuje z firmami z branży ślubnej i mogę polecić Państwu osoby sprawdzone, takie jak orkiestry, dj, filmowcy, animatorzy weselni, magicy, czy salony sukien ślubnych. Moim produktem, który mnie wyróżnia to albumy slubne, są one wykonywane na zamówienie indywidualne dla każdej pary osobno. Jest to produkt prestiżowy, a szczególnie okładki albumów, które posiadam w bogatej ofercie. Fotoalbumy sięgają nawet 1 metr szerokości. Są to produkty, które pozwalają mi wyróżnić się na tle konkurencji.


Posiadam przenośne studio które mogę wykorzystac na weselu lub po aranżacji rozstawić w Waszym domu lub innym dowolnym miejscu.

Posiadam stosowne zezwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kasia 2017-06-30 14:13:12

Ocena: 5

Dziękujemy za piękne ujęcia!!

I Izabela 2015-09-29 19:46:42

Ocena: 5

Mistrzostwo! Dziękujemy za cudowną współpracę i niezwykłe pomysły.

Tagi: Poznań, FotoVideo, Fotograf

Powrót