Wyślij zapytanie
663... pokaż numer

FOTOSZWED Fotograf Ślubny

Krosno

W pobliżu: Tarnów, Rzeszów, Dębica, Jarosław, Łańcut, Przemyśl, Jasło, Sanok, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Kolbuszowa, Rudnik nad Sanem

Podkarpackie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

663... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1136

Opis

FOTOSZWED Fotograf Ślubny

Każdy fotograf ślubny ma swój sposób fotografowania, wypracowany charakterystyczny styl. Przeglądając portfolia fotografów szukajcie więc zdjęć, które wyróżniają się spośród niezliczonych ofert i setek obejrzanych fotografii. Jeśli natomiast odpowiada Wam mój styl i dostrzegacie w nim odrobinę oryginalności - zapraszam do współpracy. Będę się czuł wyróżniony jeśli zaprosicie mnie jako fotografa na swoją uroczystość ślubną.

Szczególną rolę w mojej pracy zajmuje fotografia ślubna - okolicznościowa, pełna ulotnych chwili i emocji, w której zawsze szukam rozwiązań ciekawszych od przeciętnych. Posiadam wykształcenie artystyczne oraz informatyczne, które z powodzeniem wykorzystuje jako fotograf ślubny - grafik komputerowy.

Fotografią zajmuję się od czasów kiedy na rynku fotograficznym królowały radzieckiej produkcji aparaty marki Zenit. Fotografowanie jest moją pasją od kilkunastu lat i jest tym, co lubię robić najbardziej. Fotografuję głównie na terenie Podkarpacia oraz Małopolski, miasta: Krosno, Przemyśl Rzeszów, Sanok ale również; Jasło Tarnów i okolice, ale nie jest dla mnie problemem wykonanie fotoreportażu w innej części kraju.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Krosno, FotoVideo, Fotograf

Powrót