Wyślij zapytanie
693... pokaż numer

FXF Studio

Toruń

W pobliżu: Leszno, Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Gniezno, Września, Mogilno, Nowy Tomyśl, Piła, Międzyrzecz, Grodzisk Wielkopolski

Kujawsko-Pomorskie,


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

250 zł

693... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2024

Ta firma ma terminy last minute, zarezerwuj!

sobota, 01 września 2018
Wolny termin - FXF Studio

Opis

FXF Studio

FXF studio jest prężnie rozwijającą się firmą, którą tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie fotografii, grafiki, filmu, składu cyfrowego, druku oraz montażu i oprawy materiałów fotograficznych. Od początku swojej działalności przyświeca nam założenie, że kręgosłupem każdej marki jest dobry produkt oraz zadowolony z niego klient. Naszą misją jest więc tworzenie i dostarczanie wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach bezpośrednio do rąk Klienta, z pominięciem podwykonawców i pośredników oraz budowa wizerunku firmy, która trzyma się swoich zasad.


Realizacje zleceń w zakresie sesji fotograficznych oraz rejestracji i montażu video, wykonywane są przez doświadczonych fotografów oraz operatorów pracujących wyłącznie na certyfikowanym sprzęcie wiodących marek, dedykowanym dla profesjonalistów. Pełnomatrycowe aparaty firmy Canon wraz z obiektywami najwyższej serii Luxury, systemy stabilizacji obrazu, slidery, quadrocoptery, procesorowe oświetlenie studyjne i plenerowe, ColorCheckery, kolorymetry oraz spektrofotometry do kalibracji i kontroli jakości barwy firmy X-Rite, pigmentowe drukarki i plotery fotograficzne o poszerzonym spektrum barw, to tylko część sprzętu jaki wykorzystywany jest przez nas na co dzień.


Dzięki naszym umiejętnościom, profesjonalizmowi, zaangażowaniu i wsparciu techniki, tworzymy projekty, które wzruszają, inspirują i pozostają na długo w pamięci.


Materiał foto i video rejestrowany jest przez 3 lub 4 operatorów (ilość operatorów uzależniona jest od wybranych opcji), z wykorzystaniem aparatów pełno klatkowych (Full Frame) oraz sprzętu nagrywającego w formacie 4K, FULL HD i HD przy wsparciu systemów stabilizacji obrazu (statywy, gimbale oraz kamizelki ze stabilizatorami typu flycam). Dodatkowe zdjęcia oraz nagrania z użyciem kamer mobilnych typu Sony Action i GoPro oraz rejestracja z powietrza przy wykorzystaniu dwóch quadrocopterów, sprawiają, że materiał końcowy jest bardzo urozmaicony. Całości dopełnia ścieżka dźwiękowa rejestrowana w postaci 4-6 niezależnych kanałów audio przy wykorzystaniu systemu firmy Roland.


Materiał foto przygotowywany jest w ilości ok. 2000 – 3000 zdjęć, z czego wybrana przez Zamawiającego partia ok. 500 fotek podlega obróbce graficznej. Reszta materiału przekazywana jest w postaci surówki. Wszystkie zdjęcia oddawane są w rozdzielczościach umożliwiający wykonanie odbitek w dużych, nawet kilkumetrowych rozmiarach oraz formatach dostosowanych do prezentacji na wyświetlaczach FULL HD oraz do zamieszczenia w sieci Internet.


Materiał video przygotowywany jest przy pełnej współpracy z zamawiającym, którego efektem jest film o długości ok. 60 – 90 min oraz kilkuminutowy klip/teledysk w formatach DVD FULL HD/HD lub Blue-ray FULL HD oraz YouTube 480p.


Przygotowywane są również projekty graficzne materiałów drukowanych, wraz z tymi materiałami w postaci albumów, fotoksiążek, obrazów itp. Udostępniana jest również personalizowana strona internetowa z prezentacją wybranych materiałów.


Zakres podstawowy / opcje dodatkowe wg. cennika Zleceniobiorcy

Przed Weselem
Fotograficzna sesja narzeczeńska (wersja podstawowa)
• Fotograficzna sesja narzeczeńska (wersja rozszerzona)
• Prezenty dla rodziców w formie canvasów (obrazy na płótnie)
• Podziękowania dla rodziców w formie video
• Zaproszenie / zawiadomienie dla gości w formie video
• Kolaż zdjęć wraz z wydrukiem wielkoformatowym do prezentacji na sali weselnej
• Prezentacja foto/video na wesele
• Fotorelacja z wieczoru panieńskiego / kawalerskiego


Ślub i Wesele - (Foto + Film)
• Przygotowania
• Błogosławieństwo
• Ceremonia ślubna

• Wesele
• Nagrania z powietrza przy wykorzystaniu quadrocoptera (drona)
• Sesja foto z gadżetami przy spersonalizowanej ściance, wykonywana w trakcie wesela
• Fotograficzna Księga Gości wraz z życzeniami


Plener (wersja do wyboru) - (Foto + Film)
• Wersja klasyczna oraz na wesoło
• Wersja stylizowana pod scenariusz

• Podziękowania dla gości w formie video (kompozycja video i zdjęć)


Materiały (wersja elektroniczna oraz drukowana)
• Nośniki Blue-ray, DVD, CD, Pendrive, etui na nośniki, fotoksiążki, albumy tradycyjne, canvasy, zdjęcia w dużym formacie, odbitki, magnesy itp. zgodnie z preferencjami Zleceniodawcy w kwocie stanowiącej równowartość 10% wartości przedmiotu zamówienia, wg. cennika Zleceniobiorcy.


Przykładowe ceny
• Usługa foto (2 operatorów) – 1 800 zł - Ilość ujęć ≈ 2500 + materiały w wersji elektronicznej i drukowanej
• Usługa video (2 operatorów) – 2 000 zł - Długość filmu ≈ 60-90 min + klip ≈ 3-5 min + materiały w wersji elektronicznej
• Usługa video + nagrania z drona (3 operatorów) – 2 500 zł - Długość filmu ≈ 60-90 min + klip ≈ 3-5 min + materiały w wersji elektronicznej
• Usługa foto + video (3 operatorów) – 2 990 zł - Ilość ujęć ≈ 2500 + film ≈ 60-90 min + klip ≈ 3-5 min + materiały w wersji elektronicznej i drukowanej
• Usługa foto + video + opcje: dron, ścianka zdjęciowa, fot. Księga Gości (4 operatorów) – 3 650 zł - Ilość ujęć ≈ 2500 + film ≈ 60-90 min + klip ≈ 3-5 min + materiały w wersji elektronicznej i drukowanej

 

Oferta FXF Studio

Dostęp do serewra ze zdjęciami i filmami na http://www.fxf.com.pl/1/portfolio
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt e-mail (studio@fxf.com.pl) lub telefoniczny (Rafał 693 715 090 Ewa 604 564 820 )

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monika 2017-07-10 09:19:35

Ocena: 5

Rewelacja!!!

S Sylwia 2017-04-26 14:07:02

Ocena: 5

Profesjonalna ekipa, zaangażowana w 100%

E Ewa 2017-04-25 09:02:42

Ocena: 5

Clip REWELACJA!!! zdjęcia również !!!! Dziękuję i pozdrawiam

M Marcin 2017-03-24 11:58:17

Ocena: 5

Rewelacyjna współpraca i świetna jakość zdjęć !!! polecam w stu procentach

Tagi: Toruń, FotoVideo, Fotograf

Powrót