Wyślij zapytanie
505... pokaż numer

Foto Bajki - fotografia ślubna Kalisz

Kalisz

W pobliżu: Poznań, Leszno, Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Gostyń, Śrem, Rawicz, Konin, Szamotuły, Gniezno, Września, Ostrów Wielkopolski, Oborniki, Skoki, Nowy Tomyśl, Piła, Krotoszyn, Złotów

Wielkopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

505... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 953

Opis

Foto Bajki - fotografia ślubna Kalisz

Fotografia to nasza największa pasja od wielu lat. Naszym głównym tematem w fotografii jest szeroko rozumiany człowiek. Specjalizujemy się przede wszystkim w portretach zastanych oraz inscenizowanych. Równocześnie z wielką radością podejmujemy się uwiecznienia ważnych uroczystości okolicznościowych czy po prostu sfotografowania Was i Waszych najbliższych tak, jakbyście tego pragnęli. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie z ludźmi o różnym wieku i podejściu w obcowaniu z obiektywem aparatu. Każdego traktujemy tak samo: jak Przyjaciela, którego staramy się poznać możliwie najlepiej i przedstawić w kadrze zgodnie z jego wizerunkiem i życzeniem. Wkraczając w Twoją osobistą przestrzeń, nawiązujemy miły, bezpośredni kontakt, aby efekt końcowy był niewymuszony, naturalny i po prostu wyjątkowy.
Wyróżnia nas klasyczny oraz minimalistyczny sposób fotografowania. Oszczędnie używamy różnych środków wyrazu lub retuszu, aby nie przesłonić nimi tego, co najistotniejsze na fotografii, czyli Ciebie, Twoich bliskich, Waszych emocji i potrzeb.

Fotografujemy śluby na terenie całego kraju, a na stałe mieszkamy w Kaliszu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Natalia & Leszek
www.fotobajki.net
tel. (+48) 505 963 017
email: fotobajki@gmail.com

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kalisz, FotoVideo, Fotograf

Powrót