Wyślij zapytanie
502... pokaż numer

Foto Malina Małgorzata Leśnik

Nysa

W pobliżu: Krapkowice, Otmuchów, Opole, Prudnik, Głuchołazy, Komprachcice

Opolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

502... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1391

Opis

Foto Malina Małgorzata Leśnik

Kilka słów ode mnie…

Najbardziej emocjonujący i magiczny dzień w życiu. Ślub.

Każda z nas myśli sobie wtedy: tak to ja bym mogła codziennie. Patrzy na mnie co najmniej setka bliskich mi osób, a JA: idealna pod każdym względem. Prosta śnieżnobiała sukienka o jakiej zawsze marzyłam. Bukiet z ukochanych stokrotek, które wciąż i niezmiennie przypominaja mi łąkę pełną ciszy i radości. Idealna fryzura i makijaż zrobione przez profesjonalistkę. Jednym słowem JA w roli głównej.

Mimo stresu, mimo zaciśniętych ust, mimo burzy myśli, która nie pozwala mi normalnie funkcjonować…TAK chcę, TAK pragnę, TAK już na zawsze. Choć ślub to uroczystość bardzo sformatowana o stałym od lat schemacie to zawsze towarzyszy jej to samo uczucie lęku przeplatanego z niekończącą się radością i euforią. Ja piękna księżniczka i on mój książe i nasze wspólne życie, które czeka na nas za drzwiami. Jak dwa anioły zatopimy się w świecie marzeń, w naszym świecie. Gdzieś z dala od świata. W miejscu gdzie wszystko staje się prostsze, gdzie zanikają wszystkie błahostki i powietrze pachnie niewinnie…

Wszystkim zakochanym, przyszłym żonom i mężom życzę, aby wszystkie dni były tak magiczne, tak energetyczne i tak cudowne jak ten ślubny…A dla mnie będzie to niesamowita przyjemność, jeśli w tak ważnej dla Was chwili będę mogła być z Wami.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Nysa, FotoVideo, Fotograf

Powrót