Wyślij zapytanie
696... pokaż numer

FotoBus Fotografia artystyczna

Bydgoszcz

W pobliżu: Leszno, Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Wąbrzeźno, Grudziądz, Inowrocław, Gniezno, Września, Mogilno, Nowy Tomyśl, Piła, Międzyrzecz, Grodzisk Wielkopolski

Pomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

696... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 302

Opis

FotoBus Fotografia artystyczna

Zaczęło się od pasji. Dzięki niej od około 2009 roku rozwijam swoje umiejętności fotograficzne. W miarę nabywania doświadczenia i wiedzy, coraz częściej pojawiały się myśli o przekuciu pasji w sposób na życie.

W 2014 roku przyszedł czas na rodzinę i dzieci. Dla niektórych, to moment w życiu, gdzie hobby odchodzi bezpowrotnie w niebyt. Dla mnie wręcz przeciwnie. Dzięki wykonywaniu zdjęć dzieci, odkryłam fotografię na nowo. Uwiecznianie chwil, sytuacji, zachowań dzieci, które za jakiś czas będą nie do powtórzenia, nakręciło mnie na chęć uwieczniania ich bezustannie.

Wreszcie w 2016 roku, gdy dzieci podrosły, przyszedł czas na nowe wyzwania – otworzyłam firmę, dzięki której mogę dzielić swoją pasję z Wami, drodzy Państwo, a dzięki zdjęciom, które wykonuję, mam przyjemność przyczynić się do utrwalania niezapomnianych momentów z Państwa życia w jedyny tak wyrazisty sposób – poprzez fotografię.

Dodatkową gałęzią mojej firmy jest rękodzieło, a dokładniej galanteria papiernicza. Ręcznie tworzę kartki okolicznościowe na wszelkie rodzaju okazje, takie jak np. śluby, urodziny, rocznice ślubu, imieniny, pierwsza komunia, chrzciny itp.

W naszej ofercie znajdziecie Fotografię ślubną, okolicznościową, plenerową, noworodkową, rodzinną itp.
Wykonujemy również ręcznie zdobione albumy do wykonanych przez nas sesji oraz również ręczne tworzone kartki okolicznościowe.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bydgoszcz, FotoVideo, Fotograf

Powrót