Wyślij zapytanie
508... pokaż numer

Opis

Fotograf Mariusz Gandzel - Robimy to dobrze!

Prawdopodobnie jesteśmy jedną z bardziej rozpoznawalnych firm zajmujących się fotografią ślubną w naszym kraju. Chętnie jesteśmy zapraszani do współpracy, gdzie w formie reportażu dokumentujemy przebieg ceremonii, zabawy weselnej oraz plenerowej sesji fotograficznej. Nie chwalimy się naszymi sukcesami, nie używamy pustych marketingowych sloganów... Po prostu robimy swoje.

Każde zlecenie jest dla nas szczególnie ważne. Szanujemy Twój czas i swobodny wybór. Radość i zadowolenie naszych klientów, daje nam poczucie dobrze wykonanej pracy. Ma to dla nas największą wartość i potwierdza to, że robimy swoje.

Brzmi niesamowicie, niewiarygodnie? Chcecie wiedzieć więcej? Zadzwońcie, napiszcie, odezwijcie się do nas.

Jesteście z daleka? Dla nas to żaden problem!


Każdy z naszych klientów ma inne wymagania, każdy inaczej spostrzega świat, każdy chce mieć nieszablonowe i jedyne, stworzone dla siebie zdjęcia. Dlatego dajemy naszym klientom wolny wybór, ponieważ ich szanujemy. U nas zasady są jasne i proste, dwa pakiety: Pakiet Standard - cena 2000 PLN oraz Pakiet Premium - cena 2550 PLN.

Przykładowy pakiet:

- reportaż z ceremonii zaślubin w kościele/ USC

- reportaż z przyjęcia weselnego do oczepin (do godz. 00.30 w nocy )

- zdjęcie grupowe oraz zdjęcia z życzeń gości

- sesja plenerowa w innym wybranym terminie bez ograniczeń czasowych

- prywatna galeria internetowa przez 6 miesięcy (na życzenie)

- 500 wyretuszowanych zdjęć na płycie DVD lub Pendrive.

Ceny kształtują się od 2000 złotych [Pakiet Standard]. Dysponujemy szerokim zapleczem artystycznym, posiadamy możliwość rozbudowy pakietów podstawowych zgodnie z Państwa oczekiwaniami. W ofercie posiadamy dodatkowe fotoalbumy, zdjęcia wielkoformatowe, foto-obrazy. Jesteśmy w stanie wykonać prawie każde zlecenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Do zobaczenia lub usłyszenia

Mariusz Gandzel

F O T O G R A F

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Cieszyn, FotoVideo, Fotograf

Powrót