Wyślij zapytanie
608... pokaż numer

Fotograf Tomasz Gnas

Poczty Gdańskiej 15/25, Warszawa

W pobliżu: Legionowo, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Józefów, Tomaszów Mazowiecki, Wołomin, Ożarów, Białołęka

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

608... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1188

Opis

Fotograf Tomasz Gnas

Szanowni Państwo, Narzeczeni...

Skoro tu trafiliście, mogę przypuszczać, że poszukujecie fotografa na ślub. Dlaczego ja? Odpowiedź znajduje się poniżej...

  • Po pierwsze, ja sam przeszedłem już przez to, co Was czeka, więc wiem, jak należy do tego podejść.
  • Do drugie, nie jestem Waszym gościem, i moim jedynym zadaniem w tym dniu jest uchwycenie najlepszych momentów z Waszego święta.
  • Po trzecie, mam zapewne większe doświadczenie i lepszy sprzęt, niż Wasz wujek, czy ciocia z nową cyfrową małpką...
  • Po czwarte i chyba najważniejsze: każdego z Was traktuję indywidualnie.


W mojej ofercie znajdziecie w pełni profesjonalny reportaż z dnia ślubu. Jestem do Waszej dyspozycji przez cały dzień Waszych zaślubin. Jeśli sobie tego życzycie, mogę być obecny przy Waszych przygotowaniach, podczas wizyty u fryzjera, makijażystki, etc. Przygotuję dla Was niezapomniany plener (możliwy do zrealizowania również poza dniem Waszego ślubu), dzięki któremu będziecie mogli choć przez chwilę zapomnieć o niespokojnej atmosferze dnia zaślubin. Jednocześnie jestem otwarty na wszelkie Wasze sugestie dotyczące zarówno terminu pleneru, miejsca, póz, jak i wykorzystanych rekwizytów.

Będę z Wami również podczas samej uroczystości kościelnej. Uwiecznię szczegółowo najważniejsze dla Was elementy ceremonii. Jednocześnie zrobię to dyskretnie, aby nie zakłócić Wam tej jakże podniosłej chwili. Posiadam licencję Kurii Metropolitalnej - dokument, który uprawnia mnie do wykonywania zdjęć podczas uroczystości w obiektach sakralnych.

A po uroczystości kościelnej będę Wam towarzyszył przez wiele godzin zabawy weselnej, od powitania chlebem i solą, poprzez Wasz pierwszy małżeński taniec, pierwszy małżeński pocałunek, a na oczepinach i wspólnym krojeniu tortu weselnego skończywszy.

Proponuję Wam zdjęcia cyfrowe wysokiej jakości, obróbkę i efekty cyfrowe według Waszych życzeń, zdjęcia czarno-białe, w sepii, różnego rodzaju ramki, etc. Wybrane przez Was zdjęcia zostaną umieszczone na płycie DVD w jakości pozwalającej na późniejsze wykonanie również dużych powiększeń.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Fotograf

Powrót