Wyślij zapytanie
692... pokaż numer

Fotografia ślubna piomaz.pl

Kluczbork

W pobliżu: Wrocław, Krapkowice, Nysa, Opole, Namysłów

Opolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

692... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1175

Opis

Fotografia ślubna piomaz.pl

Pozwólcie nam Państwo uwiecznić chwilę z tego najpiękniejszego dnia w Waszym życiu i uchwycić momenty na zdjęciah do których będziecie wracać z uśmiechem.

Przygotowaliśmy szczegółową ofertę ślubną w wersji elektronicznej, która możemy Wam przesłać pocztą. W tym celu zapraszamy do kontaktu.

Wybór należy do Was, czy Ten Dzień będzie zaczynał się od fotografowania przygotowań czy ceremonii ślubnej. Możecie Państwo sami modyfikować ofertę. Pełny fotoreportaż z dnia Waszego Ślubu obejmuje:

 

  1. Przygotowania (fotoreportaż z przygotowań jest to czas na oswojenie się z obiektywem. Wizyta u fryzjera, kosmetyczki cy też przygotowania w domu uważane za nieostotne, jednak w tym czasie pojawia się wiele wzruszeń, które warto uwiecznić).
  2. Liturgia (utrwalenie uroczystości zaślubin w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Jest to najważniejsza część całego Waszego wspaniałego dnia. Nie zapomnijcie o uśmiechu! Nie musicie być cały czas poważni).
  3. Wesele (przyjęcie weselne to spontaniczne zabawy, wspólne tańce, emocje gości które staramy się wychwycić na pamiątkę. W zależności od Waszego wyboru zdjęcia wykonujemy wraz z oczepinami do około 1:00, lub piewsze trzy godziny zabawy).
  4. Plener (sesja plenerowa wykonywana jest przeważnie w innym dniu tygodnia. Wówczas Młoda Para jest rozluźniona i możemy zrealizować więcej pomysłów na artystyczne sesje).

 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kluczbork, FotoVideo, Fotograf

Powrót