Wyślij zapytanie
665... pokaż numer

Fotografka Snk - Estera Matusiak

ul. Stróżowska 32 lok. 12, Sanok

W pobliżu: Rzeszów, Dębica, Jarosław, Łańcut, Przemyśl, Jasło, Krosno, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Kolbuszowa, Rudnik nad Sanem

Podkarpackie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

665... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2170

Opis

Fotografka Snk - Estera Matusiak

Jestem fotografem który potrafi połączyć pracę z pasją, staram się, aby moje fotografie oddawały klimat danej chwili i uchwyciły to co umyka naszemu wzrokowi. Zajmuję się zarówno fotografią weselną, dziecięcą, ciążową oraz portretową, i w każdej z tych dziedzin odnajduje się doskonale.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie fotografii zarówno cyfrowej jak i analogowej. Ukończyłam liczne kursy fotografii studyjnych oraz dziecięcych. Moje początki sięgają 2008 roku kiedy to rozpoczęłam swoją przygodę z profesjonalną fotografią. Do 2012 świadczyłam swoje usługi na terenie Łodzi i okolic skąd pochodzę, teraz po przeniesieniu się do Sanoka próbuję na nowo zbudować swoją markę.

Pracuję na profesjonalnym, pełnoklatkowym,  sprzęcie marki Canon. Używam tylko profesjonalnych aparatów i obiektywów klasy "L" by moje fotografie były perfekcyjne a klienci zadowoleni.

Prowadzę legalną działalność i mam pozwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych co jest ważne w przypadku fotografowania w kościołach takich uroczystości jak wesela, komunie czy chrzciny. Wielu fotografów nie posiada takowego pozwolenia co skutkuje wyproszeniem z kościoła w trakcie uroczystości.

Do każdego zlecenia wystawiam rachunek.

 

Estera Matusiak

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sanok, FotoVideo, Fotograf

Powrót