Wyślij zapytanie
507... pokaż numer

Grupa 5D - Fotografia

Unii Lubelskiej 12A, Bydgoszcz

W pobliżu: Leszno, Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Wąbrzeźno, Grudziądz, Inowrocław, Gniezno, Września, Mogilno, Nowy Tomyśl, Piła, Międzyrzecz, Grodzisk Wielkopolski

Kujawsko-Pomorskie,


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

507... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1115

Opis

Grupa 5D - Fotografia

Grupa 5D z Bydgoszczy jest studiem fotografii ślubnej oraz profesjonalnego wideofilmowania ślubnego, która oferujące Parom Młodym obydwie usługi jednocześnie. Posiadamy sprawdzonych fotografów i kamerzystów ślubnych, działających w branży nawet od kilkunastu lat. Staramy się podchodzić do tworzenie zdjęć i filmów w nowoczesny sposób, uwzględniając różne potrzeby i gusta Par, jednakże tym co dla nas najważniejsze, są jakość materiału i zadowolenie klienta.

Grupa 5D oferuje wykonanie wszystkich elementów reportażu ślubnego, począwszy od przygotowań do ceremonii, kończąc na specjalnie zaaranżowanym plenerze ślubnym w miejscu wybranym przez Parę Młodą. Dysponujemy nowoczesnymi lustrzanki marki Canon (5D Mark II i III), Sony A7s, kamerami Sony, odpowiednim wyposażeniem dodatkowym oraz dronami latającymi firmy DJI.

Podsumowując oferujemy:

  • zdjęcia i film z przygotowań do ceremonii ślubnej
  • zdjęcia i film ze ślubu w USC i kościele
  • fotografię i wideofilmowanie wesela
  • plener fotograficzny
  • sesje narzeczeńskie
  • ujęcia z powietrza (latającym dronem).

Zapraszamy do odwiedzenia naszego studia fotografii w Bydgoszczy przy ul. Unii Lubelskiej 12A, gdzie znajduje się również siedziba Grupy 5D. Więcej informacji znajdziecie również na naszej stronie internetowej (tutaj możecie obejrzeć zarówno portfolio fotograficzne jak i filmowe) oraz blogu, który powstał z myślą o pomaganiu przyszłym nowożeńcom z Bydgoszczy (i nie tylko!) w podejmowaniu dobrych decyzji związanych z planowaniem ślubu i wesele oraz wyborem właściwych firm do współpracy.

Zapraszamy do kontaktu!

Wasze opinie

A Anna Tadych 2016-03-12 15:13:38

Ocena: 5

Polecam. Niestety termin naszego ślubu był już zajęty w Grupie 5D, natomiast udało nam się umówić na współpracę na plener fotograficzny oraz sesje narzeczeńską. jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy!

A Ania z Michałem 2015-10-05 17:07:04

Ocena: 5

Polecam każdej parze z Bydgoszczy, nie wahajcie się. Plener wyszedł prześlicznie, tak samo zdjęcia z kościoła i przygotowańm, które zawierają najważniesjze momenty, niczego nie pominięto. Sam fotograf bardzo cierpliwy i wprowadził świetną atmosferę do zdjęć. Fotografie zostały obrobione tak jak prosiliśmy, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Tagi: Bydgoszcz, FotoVideo, Fotograf

Powrót