Wyślij zapytanie
602... pokaż numer

Łukasz Skubek - fotografia

Kraków

W pobliżu: Nowy Sącz, Wieliczka, Myślenice, Myślenice, Oświęcim, Nowy Targ, Zakopane, Wadowice, Niepołomice, Miechów, Olkusz, Chrzanów, Sucha Beskidzka, Limanowa, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice

Małopolskie,


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

602... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 534

Opis

Łukasz Skubek - fotografia

Z radością opowiem historię Waszego dnia ♥

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

S Sylwia 2017-07-19 11:14:58

Ocena: 5

Z czystym sumieniem mogę polecić tego fotografa na każdą uroczystość, a zwłaszcza na ślub, który jest wielkim wydarzeniem w naszym życiu. Każdy z nas chce mieć z tego dnia piękną pamiątkę i zatrzymać te cudowne chwilę chociażby na zdjeciach, a Łukaszowi się to doskonale udaje. Jego wszystkie zdjęcia mają w sobie to coś. Łukasz nie dość że jest pełnym profesjonalistą w każdym calu to dodatkowo jest przesympatycznym, pomocnym człowiekiem, umie doradzić w wielu kwestiach, a przedewszystkim jest otwarty na wszelkie propozycje, nawet te najbardziej szalone ;) wraz z mężem mieliśmy zaszczyt współpracować z Łukaszem zarówno w Dniu Ślubu jak i później w plenerze, zdjęcia które otrzymaliśmy są cudowne, nie tylko zachwycają nas, ale i całą rodzinę. Mieliśmy szczęście, że trafiliśmy właśnie na tego fotografa, mam nadzieję że to nie była nasza ostatnia współpraca i jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję razem pracować ;) Polecam!

S Sylwia 2017-07-19 11:11:48

Ocena: 5

Mogę polecić Łukasza, jako fotografa na Chrzest. Dzięki niemu, ten uroczysty dla nas dzień, był pięknie uwieczniony. Dyskretny, otwarty na propozycje i punktualny. Zdjęcia są dokładnie takie, o jakie prosiliśmy i oddane zgodnie z umówionymi terminami. Dodatkowo, profesjonalnie doradził nam wybór albumu na zdjęcia i pięknie go skomponował. Gorąco polecam.

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf

Powrót