Wyślij zapytanie
513... pokaż numer

Michał Błaszczyk Fotografia

Kraków

W pobliżu: Ropczyce, Dębica, Sędziszów Małopolski, Łańcut, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Nowa Sarzyna, Raniżów, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Kolbuszowa

Małopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

700 zł

513... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1674

Opis

Michał Błaszczyk Fotografia

Fotografia to moja życiowa pasja. Posiadam w tym zakresie wieloletnie doświadczenie.

Ciągle się rozwijam, szlifuję warsztat, a także korzystam z porad i wskazówek najlepszych, uznanych fotografów ślubnych na świecie - wszystko po to, aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Fotografia ślubna to dziedzina w której się specjalizuję.

Moja jest skierowana do osób, które mają dosyć standardowego podejścia do tego typu usług. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, odpowiednio przygotowuje się do jego wykonania - wszystko po to, aby w tym jakże wspaniałym dniu mieć rozeznanie strategiczne miejsc w których będę fotografował oraz dobrze znać wymagania i najskrytsze pomysły, marzenia Pary Młodej związane z fotografią. W dniu ślubu jestem wszechobecny a zarazem działam niezauważalnie, aby uchwycić jak najwięcej prawdziwych, szczerych emocji.

Luźna atmosfera pozwala na lepszy kontakt i swobodne fotografowanie, co przekłada się na naturalne uchwycenie emocji. Do realizacji tego typu zadań posiadam wysokiej klasy sprzęt. Zdjęcia wykonuję zgodnie z obowiązującymi trendami ale także pozwalam klientom realizować ich własne pomysły.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf

Powrót