Wyślij zapytanie
531... pokaż numer

Mistrzowie Ceremonii - Fotografia ślubna Lublin, Chełm, Zamość

Frezerów 3, Lublin

W pobliżu: Zamość, Chełm

Lubelskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1199 zł

531... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1088

Opis

Mistrzowie Ceremonii - Fotografia ślubna Lublin, Chełm, Zamość

Początek słodkiego życia musi zacząć się słodko. Nic natomiast nie da wam takiej słodyczy jak pewność, że na ślubie zdjęcia robi wam fotograf, którego pokochało już całe Lubelskie. Mistrzowie Ceremonii to grupa fotografów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdej realizacji.

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem i zawsze mamy przy sobie zapas, aby mieć pewność, że w trakcie waszego ślubu nic nas nie zaskoczy. Kompleksowo przygotujemy was do pozowania. Nasz instruktaż sprawi, że Pan Młody zamieni się w rasowego modela, a Panna Młoda w światowej sławy fotomodelkę.

Zdjęcia ślubne, które dla was zrobimy, będą obejmowały przygotowania, ślub i przyjęcie weselne. Na życzenie realizujemy również niebanalne sesje plenerowe lub fotoksiążkę z wybranymi zdjęciami. Przykładamy ogromną wagę do jakości zdjęć, skrupulatnie je obrabiamy i selekcjonujemy, a gotowy komplet możecie odebrać już po 40 dniach.

Jeżeli fotograf na wesele, to tylko Mistrzowie Ceremonii. Rozumiemy, że każda para młoda ma swoje indywidualne potrzeby i oczekiwania, dlatego staramy się całkowicie im sprostać. Przed ceremonią umówimy się z wami na spotkanie, żeby mieć pewność, jakiego stylu zdjęć oczekujecie.

Czekamy na kontakt od was. Razem sprawimy, że ta ceremonia będzie udokumentowana tak, żeby cieszyć oczy i serce.

Wejdź na nasze www.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lublin, FotoVideo, Fotograf

Powrót