Wyślij zapytanie
880... pokaż numer

Oakstudio

Bielsko-Biała

W pobliżu: Kraków, Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Mysłowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Mikołów, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Czechowice-Dziedzice, Szczyrk, Pszczyna, Ustroń

Śląskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2400 zł

880... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1254

Opis

Oakstudio

OakStudio.pl to połączenie subtelnego spojrzenia kobiety oraz męskiej kreatywności i dokładności. Jesteśmy parą zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, zawsze pracujemy razem. 2 fotografów to dwa razy więcej ujęć z dwóch różnych perspektyw. W tym samym czasie Waszą uroczystość rejestrują dwa różne obiektywy. Staramy się być dyskretni i nie rzucać się w oczy. Wyróżnia nas świeżość i ponadczasowe spojrzenie. Tworząc Was reportaż staramy się uchwycić piękno i wyjątkowość tego szczególnego dnia. To przekłada się na naturalne kadry, pełne szczerych uczuć i spontaniczności. Do każdego ślubu podchodzimy bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem.

Zazwyczaj pracujemy na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Naszym celem jest Bielsko-Biała, Katowice, Kraków oraz okolice, ale chętnie odwiedzimy odleglejsze województwa.

Zapraszamy do naszej galerii na stronie OakStudio.pl. Niech zdjęcia mówią same za siebie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

K Karolina 2016-12-20 12:30:01

Ocena: 5

Marta i Bartek z OakStudio.pl byli naszymi fotografiami we wrześniu 2016 i wszystkim gorąco polecamy tą parę. Nasze wesele było bardzo międzynarodowe i fakt, że oboje płynnie mówią po angielsku bardzo pomógł. Zdjęcia przepiękne, byli niewidoczni na weselu co nie rozpraszało gości. Dali nam niesamowitą pamiątkę.

Tagi: Bielsko-Biała, FotoVideo, Fotograf

Powrót