Wyślij zapytanie
603... pokaż numer

Photo Soul

ul. Ks. Brzóski 95, Bielsko-Biała

W pobliżu: Wrocław, Katowice, Sosnowiec, Tychy, Gliwice, Rybnik, Zabrze, Bytom, Częstochowa, Cieszyn, Żywiec, Pszczyna, Opole

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

603... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1849

Opis

Photo Soul

Dzień zaślubin to unikalny, wyjątkowy czas pełen szczęścia i radości. Profesjonalna fotografia ślubna pozwoli Ci przywołać najpiękniejsze wspomnienia i niezapomniane chwile. Wybierając fotografa na wesele PhotoSoul mamy pełną świadomość, że powierzają nam Państwo nie tylko obowiązek, ale przede wszystkimi swoje zaufanie, które jest dla nas wartością największą i najcenniejszą.

 

Fotografowie na wesele PhotoSoul to doświadczeni fachowcy z wieloletnim stażem w branży fotografii ślubnej. Reportaże weselne i sesje plenerowe realizujemy z udziałem dwóch obdarzonych subtelnością i poczuciem piękna fotografów. Dzięki wprawnemu oku i niezwykłemu refleksowi sprawią, że latami będziecie dumni z wykonanych przez nich artystycznych zdjęć ślubnych. Ich kreatywność i charyzma daje gwarancję, że otrzymacie piękne, niezapomniane i oryginalne fotografie ślubne.

 

Tworzenie pełnych głębi, wyrazu i ekspresji zdjęć to nie tylko nasza praca. To przede wszystkim nasza pasja. Aby jak najlepiej uwiecznić ten szczególny dzień, do wykonywania zdjęć podchodzimy jak do sztuki, która ma urzekać, intrygować i chwytać za serce. Dołożymy wszelkich starań, aby zdjęcia ślubne z Waszego wesela były czymś unikatowym, czymś do czego będziecie powracać po latach, pokazywać dzieciom i wnukom.

 

Zlecenia wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu jakość wykonanych zdjęć z wesela stoi na najwyższym, zadowalającym nawet największego entuzjastę fotografii poziomie. Zarejestrowane kadry poddajemy szczegółowej obróbce w programach graficznych, a odbitki fotografii ślubnych wywołujemy w najlepszych laboratoriach. A to wszystko do uzyskania jak najlepszej jakości zdjęć ślubnych.

 

Nobilitującym doświadczeniem będzie dla nas fakt uczestniczenia razem z Państwem w tak szczególnym dniu jakim jest dzień zaślubin. Obiecujemy i gwarantujemy, że fotografie, które będziemy mieli zaszczyt dla Państwa robić, będą wykonane z największą starannością w oparciu o najwyższe standardy fotografii ślubnej.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bielsko-Biała, FotoVideo, Fotograf

Powrót