Wyślij zapytanie
602... pokaż numer

Photo Wedding Rudolf Czornik

ul. Stanisława Witczaka 32/9, Bytom

W pobliżu: Katowice, Chorzów, Tychy, Gliwice, Zabrze, Dąbrowa Górnicza

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

602... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 346

Opis

Photo Wedding Rudolf Czornik

Jestem fotografem w drugim pokoleniu i zajmuję się fotografią ślubną od 13 lat. Oferuję Państwu inne spojrzenie na fotografię, w której najważniejszą rolę odgrywają emocje towarzyszące tej wyjątkowej chwili, jaką jest ślub. Moim atutem jest także duża kreatywność oraz doświadczenie, które pozwalają na zrealizowanie sesji w każdych warunkach.

Fotografia ślubna to dla mnie taki rodzaj fotografii, w której zdjęcia ukazują przede wszystkim emocje oraz uczucie łączące dwoje zakochanych ludzi. Zaś czysta, prosta i bezpośrednia forma mają za zadanie wzmacniać ten przekaz. Dokładnie tego pragnę podczas fotografowania Waszych cudownych i niezapomnianych chwil radości.

Ceremonia ślubna jest postrzegana jako jedne z najważniejszych i najpiękniejszych momentów życia każdej Pary. Wiem jak ważne jest uchwycenie na fotografii wszystkich ulotnych chwil, które stają się wspaniałymi wspomnieniami, dlatego zdecydowaliśmy się na pracę w duecie. Dwóch fotografów to gwarancja uchwycenia chwil z dwóch różnych perspektyw. Zdjęcia są pamiątką na całe życie. Powinny oddawać przemijające w dniu ślubu chwile i emocje, które będą powracały każdorazowo po spojrzeniu na fotografie.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bytom, FotoVideo, Fotograf

Powrót