Wyślij zapytanie
608... pokaż numer

PhotoReady Paweł Lipiński

Krosno

W pobliżu: Tarnów, Dębica, Jarosław, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Mielec, Przemyśl, Jasło, Sanok, Leżajsk, Brzozów, Kolbuszowa

Podkarpackie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

608... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1490

Opis

PhotoReady Paweł Lipiński

Oferujemy Państwu Kreatywną Fotografię Ślubną. Najwspanialsze chwile utrwalone na materiale światłoczułym pozwolą Państwu po latach wrócić do wspomnień. Oprócz podstawowej oferty posiadamy wiele dodatków, które mogą wzbogacić Wasz najważniejszy dzień w życiu. Wszystkie zdjęcia są poddawane podstawowej obróbce cyfrowej.

Kompleksowy reportaż ślubny obejmuje: sesję z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii, zabawy weselnej oraz pleneru.

Jestem do Waszej dyspozycji przez cały dzień, od wczesnych godzin porannych do późnych godzin nocnych. Towarzysząc Wam dbam, aby wszystkie najważniejsze momenty zostały zarejestrowane. Daję Państwu gwarancję, że nic nie umknie mojej uwadze. Pracuję dyskretnie nie ingerując w przebieg wydarzeń, przez co wykonane fotografie nie są sztuczne i pozowane.

Sesję plenerową proponuję wykonać w inny dzień, ponieważ wynika z tego wiele korzyści: nie pozostawiacie gości weselnych samych, jesteście wypoczęci i zrelaksowani, a do tego nie ograniczamy się do jednego miejsca i nie mamy narzuconych ram czasowych. Jeżeli macie swoje ulubione miejsce i chcielibyście, aby sesja odbyła się właśnie tam. Nie mamy nic przeciwko, jeżeli nie macie takiego miejsca to możecie się zdać na nas. Podczas rozmowy na pewno znajdziemy rozwiązanie które Was usatysfakcjonuje. Jestem otwarty na Wasze najbardziej szalone i odważne pomysły i propozycje. Nie musicie się obawiać, nie ponosicie z tego tytułu dodatkowych kosztów.

Sesje narzeczeńskie wykonuję w miejscach które są dla Was szczególnie ważne, z którymi wiążą się Wasze wspomnienia. Podczas takiej sesji zdobywacie doświadczenie przed obiektywem, poznajecie nasze metody pracy i nas samych. Zapewnia to dobrą współpracę między nami w dniu Waszego ślubu. Z wykonanych zdjęć wykonuję album lub fotoksiążkę, która jest wspaniałą pamiątką tego niezwykłego dnia.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w galerii oraz na facebook, gdzie Państwo sami będą mogli się przekonać o efektach pracy.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Krosno, FotoVideo, Fotograf

Powrót