Pi Foto Wojciech Piskorski

ul. Leśna Góra 27B, Gdańsk

W pobliżu: Rumia, Gdynia, Wejherowo, Reda, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna, Kościerzyna, Czersk, Elbląg, Miastko, Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Chojnice, Tuchola, Brusy, Człuchów

Pomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

503... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 409

Opis

Pi Foto Wojciech Piskorski
Powierzając mi fotografowanie Waszego ślubu stawiacie przede mną wyzwanie. Moim celem jest doskonałe uwiecznienie tego dnia. Te chwile są niepowtarzalne, nie można ich powtórzyć, cofnąć, poprosić o zmianę scenografii.

Dlatego nie ma w tym dniu miejsca na moje błędy i pomyłki. Jest za to miejsce na pełne zaangażowanie,profesjonalizm i na pokrzepiający uśmiech. Zależy mi, byście mieli pewność, że fotograf jest tym, o co w takim dniu nie musicie się martwić.

Biorę odpowiedzialność za to, by fotografie, które powstaną w pełni odpowiadały Waszym oczekiwaniom, dlatego proponuję by nasza współpraca rozpoczęła się spotkaniem. Dzięki temu poznamy się, ustalimy szczegóły współpracy i przebieg tego dnia. Opowiem Wam więcej o tym jak pracuję, pokażę moje realizacje (zdjęcia, fotoksiążki, albumy).

I nie bójcie się zadawać pytań, mówić o swoich pomysłach i marzeniach. Możliwości są nieograniczone, a nasze porozumienie to podstawa sukcesu.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, FotoVideo, Fotograf

Powrót