Rafał Dąbrowski Photography

Warszawa

W pobliżu: Legionowo, Leszno, Pruszków, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Garwolin, Pułtusk, Płońsk, Ciechanów, Owock

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

513... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1619

Opis

Rafał Dąbrowski Photography

Fotografia ślubna wymaga szczególnego podejścia. Jeśli chodzi o mój styl w fotografii ślubnej – trudno go określić w kilku słowach. To mieszanka fotografii reportażowej, artystycznej i fotografii w stylu fashion. To próba uchwycenia osobowości młodej pary, emocji, które są wszechobecne i detali wzruszających i istotnych dla oddania nastroju chwili. Moim celem jest uchwycenie takich momentów, które decydują o dobrym reportażu z przyjęcia czy ceremonii ślubnej. Równocześnie dążę do tego, aby całość była naturalna, nie wymuszona. Ważne jest dla mnie zrozumienie oczekiwań pary młodej. Moim zdaniem jako fotografa ślubnego jest stworzenie obrazu, który będzie jednocześnie dynamiczny, pełny emocji i ujęty w artystycznych ramach.

Czy fotografia ślubna jest prosta? Uważam, że wymaga wiele doświadczenia, skupienia uwagi i perfekcji. Wiemy przecież, że tutaj nie ma miejsca na powtórki. Czy każdy fotograf ślubny jest w stanie sprostać temu zadaniu? Zapewne nie.

 

Fotografia ślubna to nie tylko mój sposób na życie. Te emocje się udzielają i sprawiają, że staram się wychodzić poza ramy i ciągle poszukiwać nowych wyzwań.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Fotograf

Powrót