Wyślij zapytanie
516... pokaż numer

Studio Concept Fotografia

ul. Skarbka z Gór 61c/7, Warszawa

W pobliżu: Leszno, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Brwinów, Milanówek, Piastów, Ursus, Łomianki, Błonie, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki

Mazowieckie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

516... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1422

Opis

Studio Concept Fotografia

Wykonujemy reportaże z dnia zaślubin oraz sesje plenerowe. Rodzaj fotografii, klimat, i miejsce pleneru zawsze konsultowane są z naszymi klientami. Otrzymujecie od nas wszystkie zdjęcia jakie uda nam sie wykonać. Gwarantujemy, że nie będzie ich mniej niż 500. Obróbce poddajemy od 500 do 1000 zdjęć, pozostałe zdjęcia (1000 - 2000) dostaniecie w formie elektronicznej na pendrivie 16GB w specjalnie zaprojektowanym etui. W każdym pakiecie jest wyjątkowy profesjonalny album zdjęciowy. Wykonujemy także wyjątkową galerię foto umieszczoną na naszej witrynie internetowej, co pozwoli na obejrzenie oraz akceptację wybranych zdjęć, co zapewnia prosty i wygodny wybór zdjęć do albumów, bez potrzeby wizyty w naszym biurze, a także na udostępnienie zdjęć rodzinie czy znajomym.


Pracujemy na terenie całego kraju, jak również za granicą.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

M Małgosia i Dominik 2017-08-31 08:39:12

Ocena: 5

Z czystym sumieniem polecam ekipę Studia Concept!!! :-) Mega profesjonalni, mega sympatyczni, ze wspaniałymi pomysłami, czyli dokładnie to czego szukaliśmy...a przede wszystkim wyrozumiali i cierpliwi dla takich anty modeli jak ja :-D dziękujemy serdecznie i do zobaczenia przy kolejnych okazjach -;) Dzień ślubu był dla nas szczególnym, najpiękniejszym momentem w naszym życiu. Dzięki naszym fotografom możemy przeżywać te chwile raz jeszcze na zdjęciach, na których widok powraca uśmiech i emocje tamtego dnia :) Zdjęcia z sesji w plenerze - CUDO! Profesjonalni, przesympatyczni i przezdolni ludzie, dziękujemy i do zobaczenia przy kolejnej okazji!

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Fotograf

Powrót