Wyślij zapytanie
794... pokaż numer

StudioKamart

ul. Dunikowskiego, Rzeszów

W pobliżu: Nowy Sącz, Kraków, Myślenice, Nowy Targ, Zakopane, Rzeszów, Dębica, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Bochnia, Brzesko, Jasło, Sanok, Gorlice, Leżajsk, Strzyżów, Krynica-Zdrój, Rabka-Zdrój

Podkarpackie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

794... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 368

Opis

StudioKamart

Studio Kamart proponuje Państwu pełną i kompleksową obsługę Ślubu i Wesela w zakresie Fotografii, Wideofilmowania oraz Zaproszenia Ślubne.

Dbamy o to, aby wykonany przez nas film i zdjęcia były na najwyższym poziomie. Posiadamy zezwolenie do pracy w obiektach sakralnych. Dostosowywujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Korzystamy z najlepszego sprzętu dostępnego na rynku kamery SONY NXCAM i pełnoklatkowej lustrzanki Nikon D700, oraz z Hexacoptera z kamerą która ma możliwość filmowania z lotu ptaka. Zapewniamy m.in. bezprzewodowy system rejestracji dźwięku, który znacznie polepsza jego jakość.

Proponujemy Państwu także własnoręcznie wykonane zaproszenia i zawiadomienia ślubne, winietki oraz zawieszki na alkohol.

Jesteśmy z Rzeszowa, ale działamy na terenie całego woj. podkarpackiego (Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Tarnobrzeg) jak i całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, którą przedstawimy Wam osobiście oraz na www.studiokamart.pl

Zachęcamy do współpracy z nami, gwarantujemy bardzo dobrą jakość za rozsądną cenę.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, FotoVideo, Fotograf

Powrót