Wyślij zapytanie
509... pokaż numer

WELLWED Fotografia Ślubna

Białystok

W pobliżu: Ełk, Siedlce, Ostrów Mazowiecka, Suwałki, Sokółka, Grajewo, Augustów, Łomża, Ostrołęka, Czarna Białostocka, Hajnówka, Zambrów, Bielsk Podlaski, Wysokie Mazowieckie

Podlaskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

509... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 210

Opis

WELLWED Fotografia Ślubna
Duet fotograficzny, który zawsze fotografuje z wielką pasją i zaangażowaniem! :)


Nasza oferta:
Sesja Narzeczeńska
Czas budowania relacji pozwalający na oswojenie się z aparatem i naszą obecnością nawet najbardziej nieśmiałym. Praca w przyjaznej atmosferze dodaje pewności siebie i ułatwia uniknięcie dodatkowego stresu w dniu ślubu. Dbając o naturalność scenariusz sesji tworzymy w oparciu o Wasze zainteresowania i pasje.
Czas trwania: 3-5h

Wieczór Panieński/Kawalerski
Niezależnie od planu i koncepcji jesteśmy z Wami, aby utrwalić niezapomniane chwile związane z końcem pewnego etapu i początkiem nowego.
*nie zawsze do publikacji
Czas trwania: 2-3h

Przygotowania i Błogosławieństwo

Praca w duecie daje nam możliwość zatroszczenia się o Was indywidualnie. Towarzyszymy Wam zależnie od potrzeb – u fryzjera/wizażystki, w domu oraz w trakcie błogosławieństwa rodziców.
Czas trwania: 1-2h

Ślub i Wesele

Uwieczniamy emocje towarzyszące Wam i rodzinie podczas uroczystości zaślubin i wesela. Dwie perspektywy pozwalając na poświęcenie uwagi Państwu Młodym oraz gościom w tym samym czasie i różnych miejscach. Daje to gwarancję uchwycenia wszystkich najważniejszych momentów.
Czas trwania: do końca oczepin (max. 1:30)

Sesja Plenerowa
Kreatywną wizję tworzymy w oparciu o Wasze pomysły i sugestie. Wszystkie zdjęcia realizujemy z pasją, zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Dlatego staramy się nie pracować z zegarkiem w ręku. Sesja zdjęciowa odbywa się w innym terminie, niż dzień ślubu.
Czas trwania: 3-6h


Mini Plener

Pełna uśmiechu i czułości krótka sesja portretowa zatrzymująca w czasie Wasze szczere i gorące emocje tuż po założeniu obrączek ślubnych.
Czas trwania: 0,5-1h

Nasza oferta jest bardzo elastyczna. Pakiet, który Was interesuje możecie skomponować samodzielnie z elementów dostępnych w zakładce oferta, a następnie skontaktować się z nami w celu poznania szczegółów i umówienia się na spotkanie.
Chętnie pójdziemy wspólnie na kawę, aby się lepiej poznać i na spokojnie porozmawiać o tym, co jest dla Was najważniejsze, rozwiać wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące tego jak będzie przebiegała nasza współpraca


Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Białystok, FotoVideo, Fotograf

Powrót