Wyślij zapytanie
508... pokaż numer

fotografia ślubna Michał Dobrzański

Zwierzyniecka, Warszawa

W pobliżu: Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Płock, Mińsk Mazowiecki, Józefów, Wołomin, Siedlce, Pułtusk, Płońsk, Wyszków, Białołęka

Mazowieckie,


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1300 zł

508... pokaż numer

strona www

Polecamy
Wyświetleń: 2441

Opis

fotografia ślubna Michał Dobrzański

Są ludzie, którzy uważają, że fotografia ślubna to rzemiosło, powtarzalność i nudy. Ale to nieprawda. To przygoda, owszem – czasem stresująca – ale dająca wiele radości i satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. Uchwycenie doniosłych i pięknych chwil w jednym z najważniejszych dni w życiu młodej pary to przecież zarówno wyzwanie, jak i zaszczyt, bowiem fotograf staje się świadkiem także tych najbardziej osobistych wzruszeń. A każdy ślub jest przecież inny. Tak myślę i staram się, aby moje zdjęcia oddawały przede wszystkim emocje, bo te są najważniejsze.

Pierwsze zdjęcia zrobiłem mając 12 lat, starą Smieną 8m, potem przyszła kolej na prawdziwą lustrzankę Zenit TTL który dostałem od ojca. Później pojawił się inny aparat, i następny i kolejny. Obecnie fotografuję wysokiej klasy sprzętem marki Nikon. Bo fotografia to jest tak naprawdę to, co sprawia mi największą frajdę. Lubię obserwować otoczenie, ludzi i wyłapywać – jak to się mówi – spontaniczne „momenty”.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Anita z Marcinem 2015-01-01 14:42:03

Ocena: 5

Szczerze polecam współpracę z Panem Michałem. Ma mnóstwo pomysłów na oryginalne sesje zdjęciowe, jest osobą bardzo cierpliwą i wyrozumiałą. Robi to co lubi najbardziej... a zdjęcia... na prawdę piękna pamiątka... POLECAM....

J Joanna i Robert 2014-12-31 15:23:49

Ocena: 5

Profesjonalne podejście do tematu,zdjęcia piękne,pełne naturalności i emocji. Album przygotowany zawodowo i na czas. Dziękujemy Panie Michale za uchwycenie najpiękniejszych chwil z najważniejszego dnia -Naszego ślubu (30.08.2014r).

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Fotograf

Powrót