Wyślij zapytanie
604... pokaż numer

Dworek Łosie

Zambrów 11, Zambrów

W pobliżu: Wysokie Mazowieckie

Podlaskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

50

604... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2291

Opis

Dworek Łosie

Posiadłość Dworek Łosie to ośrodek turystyczny z 45 miejscami noclegowymi, w 14 pokojach z łazienkami, w dwóch budynkach. Główny budynek jest zabytkowym dworkiem z II połowy XIX wieku.

Dysponujemy umeblowaną antykami i ozdobioną piecami kaflowymi salą mogącą pomieścić do 100 osób.

 

Posiadłość zlokalizowana w odległości około 100 km od rogatek Warszawy, w małej, spokojnej wsi niedaleko Zambrowa (trasa S8 Warszawa – Białystok). W pobliżu parki narodowe: Biebrzański, Bużański i Narwiański. W  odległości do 100 km: Warszawa, Białystok, Łomża, Mazury, Białowieża, Suwalszczyzna.

Do posiadłości należy przylegająca do szosy działka. Na działce młody sad, aleje, klomby. Cała posiadłość obsadzona drzewami i krzewami.

 

Obecnie w dworku odbywają się imprezy okolicznościowe, wydarzenia artystyczne, spotkania i szkolenia. Ośrodek pełni rozmaite funkcje nawiązujące do kulturotwórczej roli dawnych dworów (udostępnianie pomieszczeń dla potrzeb organizacji imprez kulturalnych, stworzenie wizytówki gminy Zambrów, organizowanie spotkań historycznych dla szkół,  koncertów, lekcji żywej historii, w tym spotkań ze starszymi mieszkańcami gminy, prezentowanie dawnych fotografii, prelekcje z udziałem historyków i etnografów, spotkania dotyczące miejscowej kultury i tradycji, wystawy fotografii, malarstwa, rzeźby).

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zambrów, Lokale weselne, Hotele

Powrót