Wyślij zapytanie
12... pokaż numer

Holiday Inn Kraków City Center *****

Wielopole 4-8, Kraków

Małopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

400

12... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 5195

Opis

Holiday Inn Kraków City Center *****

Wesele to niezwykle ważny moment w życiu. Warto więc zorganizować je w takim miejscu, by było wyjątkowe i na długo pozostało w pamięci wszystkich gości. Dzięki lokalizacji w samym sercu miasta, niezapomnianym widokom, atrakcyjnym wnętrzom i szeregowi dodatkowych atrakcji Holiday Inn Kraków City Center daje taką możliwość.

 

Idealnym miejscem na wystawne wesele jest zatem Sala Balowa Degas, która w ustawieniu bankietowym zmieści nawet 215 osób, oraz hotelowa restauracja Impresja, specjalizująca się w daniach kuchni polskiej.
Holiday Inn Kraków City Center, dzięki atrakcyjnej ofercie cateringowej daje możliwość organizacji przyjęć weselnych również poza hotelem.

 

Dostępne Pakiety zawierają w sobie kompleksową obsługę przyjęcia, a także menu składające się z bufetu słodkiego oraz innych przekąsek, dań gorących, napoi oraz tortu weselnego. Dodatkowo skorzystać można także z pakietu napoi alkoholowych.

 

Goście mają także możliwość skorzystania z dodatkowych usług takich jak organizacja limuzyny, oprawy muzycznej czy dekoracji kwiatowych.

 

 

PEŁNA OFERTA WESELNA  >kliknij

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Lokale weselne, Hotele

Powrót