Hotel Anders **** Stare Jabłonki

ul. Spacerowa 2, Stare Jabłonki

W pobliżu: Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

300

89... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 7217

Opis

Hotel Anders **** Stare Jabłonki


Położony nad brzegiem jeziora Szeląg Mały, w otoczeniu mazurskich lasów...

Hasło hotelu "Naturalnie na Mazurach” odnajduje wyraz w proekologicznej filozofii miejsca, cudownej przestrzeni, rozbudowanej bazie rekreacyjnej, regionalnej kuchni... Hotel Anders to magiczne miejsce w czarującym otoczeniu natury, to miejsce idealne dla najważniejszego dnia w Waszym życiu. Weź głęboki oddech i ciesz się życiem – Naturalnie na Mazurach.


Restauracja

W stylowym wnętrzu Restauracji Pałacowej Hotelu Anders czekają na Gości wyjątkowe potrawy. Utytułowany Szef Kuchni, Dariusz Struciński sprosta najbardziej wyrafinowanym gustom. Unoszący się w powietrzu aromat dań kuchni polskiej i europejskiej, wyostrza smak, nęci podniebienia.

Obok standardowej karty dań, karta specjalna z daniami SPA oraz kulinarna oferta dla najmłodszych.

Na kuchnię hotelu Anders składają się nowoczesne kompozycje potraw, ale i te nawiązujące do historii miejsca. Otaczająca hotel zielona przestrzeń skłania ku zdrowemu odżywianiu. Szczególne miejsce na talerzach zajmują tu ryby. Łosoś podwędzany na jabłoni podany z risotto z pęczaku z gruszką, pieczoną cukinią i sosem z kiszonych ogórków to specjalność szefa kuchni.

Świeże warzywa i owoce trafiające na restauracyjne stoły pochodzą od pobliskich rolników, ryby są bogactwem tutejszych jezior. Kuchnia hotelu Anders to zdrowe jedzenie oparte o regionalne produkty, potrawy których trzeba skosztować.


Wesele

Wybierając Hotel Anders na tę jedyną w swoim rodzaju uroczystość można zaprosić do 250 gości, którzy przy dźwiękach weselnej biesiady będą mogli świętować z Młodą parą do białego rana.

Manager Restauracji pomaga dobrać menu, alkohole i wystrój restauracji, a podczas wesela czuwa nad bezbłędnym przebiegiem uroczystości.

Hotel Anders często pomaga zorganizować dodatkowe elementy wesela, takie jak transport, fotografa czy doskonałą oprawę muzyczną.


Zapraszamy do kontaktu!


Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Stare Jabłonki, Lokale weselne, Hotele

Powrót