Hotel Antonio Conference

ul. Motoryzacyjna 2, Skarbimierz

W pobliżu: Brzeg

Opolskie,


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

77... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 4001

Opis

Hotel Antonio Conference

Hotel Antonio Conference to funkcjonujący od 2014 roku, nowoczesny 3-gwiazdkowy hotel biznesowy, położony w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Brzegu oferuje 46 różnego rodzaju pokoi, wszystkie wyposażone w stylowe meble i nowoczesny udogodnienia.

Położenie hotelu zapewnia gościom spokój, a dzięki naszym obiektom rekreacyjnym i sportowym - aktywny wypoczynek. Jednocześnie umożliwia praktyczny dojazd z autostrady A4 (ok. 8 min / 9 km) oraz dojazd autostradą do Wrocławia (ok. 20 min / 50 km) czy Opola (ok. 20 min / 50 km).

Restauracja Steak & Grill zaprasza do spróbowania naszych specjalności, czyli grillowanych mięs oraz ryb. Z myślą o osobach dbających o zdrowy tryb życia przygotowaliśmy menu FIT. Restauracja Steak & Grill zapewnia obsługę konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych do 300 osób, a także bankietów i przyjęć – nawet do 200 osób.

Organizowanie przyjęcia weselnego w Hotelu Antonio Conference to wygodny i łatwy sposób na rozwiązanie logistyczno – organizacyjnych wyzwań. Wyróżnia nas przede wszystkim największa, z ogromnymi możliwościami adaptacji sala weselna w regionie. W ostatecznej konfiguracji 390 metrowe audytorium jest w stanie zapewnić miejsce do zabawy dla 200 osób.

Ślub i uroczystość weselna to chwile, do których wielokrotnie wraca się we wspomnieniach… Chętnie pomożemy Państwu zrealizować to wyjątkowe przedsięwzięcie według Państwa oczekiwań, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie. Piękna sala, wytworny wystrój i smaczna kuchnia to gwarancja udanej zabawy.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

m monika447 2016-07-04 19:24:09

Ocena: 5

WESELE JAK Z BAJKI ! Do dziś jeszcze żyjemy atmosferą tego miejsca :) Miejsce piękne, organizacja i obsługa elastyczna i na najwyższym poziomie, jedzenie wspaniałe, pełen profesjonalizm. W czasie wesela nie trzeba się o nic martwić i oddać się spokojnie zabawie i konsumpcji. Pokoje świetnie wygłuszone co było również bardzo dużym udogodnieniem dla tych którzy zdecydowali się pójść spać o godz. 1:00. Wybór tego miejsca to dobra inwestycja. Szkoda ,że to już minęło. Będziemy tu na pewno wracać w przyszłości! Polecamy wszystkim szukającym sali oraz hotelu na wesele !

K Kornelia 2015-12-16 15:54:33

Ocena: 5

Hotel z duszą, sala weselna bardzo ładna, jedzenie wyśmienite,stoły suto zastawione, obsługa najlepsza w okolicy, bardzo profesjonalna. Polecam

Tagi: Skarbimierz, Lokale weselne, Hotele

Powrót