Wyślij zapytanie
+48... pokaż numer

Hotel Galaxy

ul. Gęsia 22A, Kraków

Małopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

500

+48... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 7942

Ta firma ma terminy last minute, zarezerwuj!

sobota, 25 sierpnia 2018
- Hotel Galaxy

sobota, 08 września 2018
- Hotel Galaxy

sobota, 15 września 2018
- Hotel Galaxy

Opis

Hotel Galaxy

Nasze rozwiązania do realizacji Twoich celów.

Istniejemy, ponieważ Kraków potrzebuje dobrych standardów i obiektów kompleksowych. Naszą ofertą odpowiadamy na zmieniające się trendy w turystyce i rosnące potrzeby klientów. Doświadczenie w branży, pasja, podróże i zdrowa ambicja motywuje nas w dążeniu do doskonałości. Mamy wiele pomysłów i możliwości, którymi wyróżniamy się na rynku.

Wesela w centrum Krakowa?

Zapraszamy do Hotelu Galaxy. Będą Państwo mogli u nas zorganizować imprezę z tańcami do białego rana, jak również kameralny obiad z rodziną tuż po ślubie. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby udostępniane przez nas sale bankietowe były przygotowane zgodnie z życzeniami i oczekiwaniami pary młodej oraz jej gości. Sale weselne w Hotelu Galaxy są w stanie pomieścić nawet 500 osób, dzięki kompleksowemu wykorzystaniu całej dostępnej powierzchni konferencyjno-bankietowej, a także tarasu-ogrodu zimowego i restauracji.

Tym co nas wyróżnia jest doświadczony zespół restauracyjno-bankietowy, który niemal niezauważalnie rozdysponuje dania i zabierze ze stołu wykorzystane naczynia. Obsługujemy nie tylko wesela, ale również firmowe bankiety, czy spotkania branżowe. Dbamy o to, aby zawsze kończyły się one spektakularnym sukcesem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu, a także możliwościami zorganizowania dowolnych uroczystości.

Wesele w Hotelu Galaxy**** - oferta

Zapraszamy do kontaktu!

Szukasz noclegu w tym hotelu ?

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Lokale weselne, Hotele

Powrót