Wyślij zapytanie
91... pokaż numer

Hotel Jantar

ul. Romera 10, Szczecin

Zachodniopomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

120

91... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1201

Opis

Hotel Jantar

Zapraszamy do jednogwiazdkowego hotelu JANTAR położonego w lewobrzeżnej części Szczecina, miasta pływających ogrodów Floating Garden, gdzie zieleń i woda zajmują ponad połowę powierzchni miasta. Hotel zlokalizowany jest w spokojnej dzielnicy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie w pobliżu centrum miasta. Naszym atutem jest również bliskość obiektów rekreacyjno-sportowych tj. kąpielisko miejskie, jezioro Głębokie, tor kolarski, korty tenisowe, stadion

Hotel Jantar jest 2-gim co do wielkości hotelem w Szczecinie. Dysponuje 252 miejscami noclegowymi w 137 pokojach 1 i 2 osobowych o różnorodnym standardzie wyposażonych w lodówki i telewizję kablową oraz bezpłatny Internet WiFi. Oferuje usługi Strefy Relaksu obejmującej saunę, jacuzzi, rower treningowy oraz usługi gabinetu kosmetycznego i salonu fryzjerskiego. Przy hotelu znajduje się parking strzeżony.

Restauracja

Ciepły wystrój hotelowej restauracji oraz zapach świeżo parzonej kawy doda pozytywnej energii na cały dzień. Restauracja w Hotelu Jantar oferuje śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz domowe, smaczne obiady. Obsługuje również szkolenia, konferencje oraz imprezy okolicznościowe.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Szczecin, Lokale weselne, Hotele

Powrót