Wyślij zapytanie
512... pokaż numer

Hotel Mansor

ul. Skorupki 5, Ząbki

W pobliżu: Warszawa

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

220

512... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 10182

Opis

Hotel Mansor

Wszyscy nasi goście mogą liczyć na ciepłe, uroczyste, iście królewskie przyjęcie, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zapewnić, że każda organizowana u nas impreza zapadnie w pamięć na długo wszystkim obecnym. Profesjonalne, indywidualne podejście oraz elastyczność oferty to jedne z tych cech, które nasi klienci cenią sobie u nas najbardziej. Sprawiają one, że przyjęcia weselne, odbywające się w jednej z naszych dwóch klimatyzowanych sal - Sali Kryształowej oraz Sali Złotej, tworzone są w oparciu o najnowsze trendy, dostosowane do oczekiwań Państwa Młodych. Do dyspozycji gości pozostawiamy również duży parking, dlatego jeśli szukasz idealnej sali weselnej w niedalekiej odległości od centrum Warszawy – zapraszamy do kontaktu.

Sala Kryształowa jest odpowiedzią na oczekiwania naszych Klientów, którzy wymagali od nas nowoczesnego, dobrze wyposażonego i luksusowego pomieszczenia, które pozwoli się bawić większej liczbie gości, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, które zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby. Sala Kryształowa jest w stanie pomieścić nawet 220 osób podczas wesela.

Sala Złota to pierwsze pomieszczenie, jakie funkcjonowało na terenie obecnego hotelu. Organizowane w nim przyjęcia trafiły w gusta gości, dzięki czemu zainteresowanie naszymi usługami wzrosło. Postanowiliśmy więc o rozbudowaniu kompleksu, w którego skład weszła między innymi większa sala bankietowa w Ząbkach pod Warszawą. Nie spoczywamy jednak na laurach - w niedalekiej przyszłości zostaną oddane do użytku pokoje hotelowe, a także zostanie otwarta unikalna winiarnia oraz restauracja. Wszystko to dlatego, że staramy się wsłuchiwać się w opinie gości i nieustannie staramy się dopasowywać zakres usług do ich oczekiwań. To dla Państwa stale się rozwijamy i podnosimy standard naszego hotelu. Skutkiem tego jest dzisiejszy wygląd nowoczesnej, klimatyzowanej Sali Złotej, która może pomieścić nawet 150 osób podczas dowolnego przyjęcia okolicznościowego.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ząbki, Lokale weselne, Hotele

Powrót