Hotel Napoleon

Smardzew 64, Smardzew

W pobliżu: Sieradz

Łódzkie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

250

664... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 4155
  • Noclegi
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Opis

Hotel Napoleon

Hotel Napoleon to kompleks,składający się z szeregu stylowych kamieniczek, otoczonych zielenią z ogromną siedmiopostaciową fontanną pośrodku ogrodu.
Stylowe, bogato rzeźbione sztukaterią wnętrza stanowią doskonałe tło organizacji wszelkich imprez- zarówno biznesowych, małych, kameralnych spotkań przy blasku świec, konferencji (do 250 osób), wesel, komunii, czy innych uroczystości rodzinnych. Do dyspozycji gości są cztery stylowe, klimatyzowane sale o łącznej pow. 720 m2 oraz stylowo urzadzone, klimatyczne pokoje hotelowe o wysokim standardzie.

 

Co nas wyróżnia? Pasja z jaką działamy już od 1995 roku, doświadczenie, dążenie do podnoszenia jakości naszych usług i sprostania najbardziej wyrafinowanym gustom naszych klientów, ciągłe szkolenie naszych pracowników, śledzenie nowych trendów z jednoczesną dbałością o tradycję. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by wyjątkowy klimat restauracji i hotelu wywarł znamienny wpływ na poczucie komfortu naszych gości oraz świadomość,że są dla nas wyjątkowi i najważniejsi.

 

Jest wiele powodów, by wybrać Napoleona.Najważniejsze z nich to 20-letnie doświadczenie, współpraca tylko z najlepszymi, lokalnymi dostawcami zdrowej żywności oraz najwyższa troska o zadowolenie naszych klientów.
A ekskluzywne wesela to nasza specjalność.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Szukasz noclegów dla swoich gości w pobliżu domu weselnego ?

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Smardzew, Lokale weselne, Hotele

Powrót