Wyślij zapytanie
43... pokaż numer

Hotel Pod Słońcem

ul. Łaska 215, Zduńska Wola

W pobliżu: Sieradz, Łask

Łódzkie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

80

43... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 679

Opis

Hotel Pod Słońcem

Hotel „Pod Słońcem” powstał z zamiłowania właścicieli do kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej. Wiedza kulinarna, podróże oraz doświadczenie w biznesie zaowocowały stworzeniem miejsca, gdzie można smacznie zjeść, wypocząć a co najważniejsze gdzie zawsze się chętnie wraca.

W swojej pracy na pierwszym miejscu stawiamy na jakość świadczonych usług oraz wykwalifikowany personel. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę, bierzemy udział w kursach doszkalających, zgłębiamy tajniki kuchni świata tak aby sprostać najbardziej wyrafinowanym gustom kulinarnym. Nasze dania powstają w większości na bazie świeżych produktów zakupionych od sprawdzonych lokalnych dostawców. Na straży jakości wydawanych posiłków stoi doświadczony Szef kuchni, który dba aby smaki potraw zachowały oryginalny charakter poprzez umiejętne połączenie produktów i przepisów tak aby jedzenie stało się czystą przyjemnością.

Wnętrza restauracji wystrojem i kolorystyką nawiązują do słonecznej nazwy hotelu. Pyszne jedzenie, miła obsługa, czyste i schludne pokoje są naszą wizytówką.

Przyjęcia

Menu okolicznościowe jest ustalane indywidualnie wg oczekiwań zamawiającego. Na życzenie przygotowujemy również specjalne menu dla dzieci i osób na diecie. Aby podkreślić nastrój organizowanych przyjęć dbamy o odpowiednie dekoracje. Zaletą restauracji jest możliwość szybkiego wydzielenia części restauracyjnej do wyłącznej dyspozycji rezerwującego Gościa. W ten sposób możemy zapewnić naszym Klientom dyskretne miejsce do organizacji niewielkich spotkań.

Zapraszamy do organizacji imprez okolicznościowych:

* Przyjęcia weselne max. 80 osób
* Komunie
* Przyjęcia okolicznościowe ( imieniny, 18-tka, itp. )
* Konsolacje

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zduńska Wola, Lokale weselne, Hotele

Powrót