Wyślij zapytanie
666... pokaż numer

Hotel - Restauracja Korona

Litewska 33 b, Rzeszów

Podkarpackie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

150

666... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 19559

Opis

Hotel - Restauracja Korona

Hotel Korona w Rzeszowie to miejsce w którym niezwykły nastrój i dbałość o gości sprawią, że każdy pobyt Państwa u nas będzie wyjątkowy. Nasi goście cieszyć się będą wypoczynkiem w miejscu pełnym komfortu i spokoju. Na kuchnię dla smakoszy pragniemy zaprosić wszystkich gości do naszej Restauracji, gdzie menu przygotowane przez Szefa kuchni oraz sprawna i miła obsługa sprawią, że czas spędzony w niej będzie należał do niezapomnianych chwil.

Wspaniała uroczystość, przyjęcie okolicznościowe lub inne przyjęcie to tylko u nas!

Dzień ślubu jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego z nas i dlatego proponujemy Państwu organizację przyjęcia właśnie u nas w Restauracji Korona. Profesjonalna i dyskretna obsługa wesela Restauracja przygotowana jest w sposób profesjonalny, zapewniając wszelkie wymagania i oczekiwania stawiane przez Państwa.

Pragniemy, aby w tym szczególnym dniu zapewnić Państwu jak i waszym gościom pełen komfort oraz miłą atmosferę. Nasz szef kuchni i jego wyśmienite potrawy oraz profesjonalna i miła obsługa sprawią, że przygotowane przyjęcie będzie dla Państwa w tym dniu szczególnym wydarzeniem i na długo pozostanie w pamięci ucztujących jak i Młodej Pary.

Satysfakcja gości weselnych Szanowni Państwo organizując przyjęcie za pomocą naszej restauracji możecie być pewni, że zaproszeni goście będą mieli okazję uczestniczyć w wspaniałym przyjęciu zapadającym na długo we wspomnieniach.

Dla młodej pary Młodej parze proponujemy bezpłatny nocleg w stylowym apartamencie zarezerwowanym wyłącznie dla nowożeńców.

Zorganizowane przez nas przyjęcie marzeń
z pewnością będzie niezwykłą oprawą tego niepowtarzalnego dnia

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, Lokale weselne, Hotele

Powrót