Wyślij zapytanie
62... pokaż numer

Hotel Restauracja Słoneczna

Aleja Niepodległości 34a, Jarocin

W pobliżu: Środa Wielkopolska, Gostyń, Pleszew, Koźmin Wielkopolski

Wielkopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

150

62... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2220

Opis

Hotel Restauracja Słoneczna

Nasz obiekt to miejsce łączące rodzinną pasję z najwyższymi standardami obsługi. Wnętrza tego nowego obiektu, urządzone w nowoczesnym i funkcjonalnym stylu z dbałością o każdy szczegół, tworzą przepiękne tło dla spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i uroczystości rodzinnych.

Hotel jest zlokalizowany na przedmieściach Jarocina, w otoczeniu lasu, co niewątpliwie sprzyja wypoczynkowi.

 

Restauracja

Nowy koncept restauracji serwującej potrawy wykorzystujące najlepsze polskie, sezonowe produkty, z których codziennie powstają kulinarne dzieła sztuki. Serwujemy dania, które rozpalają zmysły i zachęcają do podróży po raju kulinarnych rozkoszy, odważnie łącząc elementy tradycyjnych smaków z nowoczesnym przygotowaniem i podaniem.

 

Wesela

Zorganizuj wymarzone wesele w stylowej i nowoczesnej restauracji, tak by uroczystość ta zapisała się w pamięci jako przeżycie romantyczne i niezwykłe. Z przyjemnością podejmiemy się zorganizowania Państwa uroczystości, wsłuchując się we wszelkie sugestie i wyobrażenia dotyczące tej niepowtarzalnej chwili. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy szczegół.

 

Imprezy okolicznościowe

Szczególną popularnością cieszą się imprezy rodzinne. Przeróżne okazje sprzyjają spotkaniom przy wspólnym stole i pozwalają zacieśnić więzy rodzinne. Dbamy o to, aby wszyscy uczestnicy mogli odpowiednio celebrować ważne dla nich wydarzenia, a ich rozmowom towarzyszyło smaczne jedzenie, elegancki wystrój, podkreślający podniosłość chwil oraz profesjonalna obsługa gotowa spełnić wszystkie życzenia.

 

Catering

Wszystkim, którzy pokochali smak kuchni Restauracji Słoneczna i chcieliby dzielić się nim z najbliższymi, rodziną i przyjaciółmi polecamy nasz catering. Zamówienia dostarczamy Klientom na terenie Jarocina i okolic. Przygotowane przez nas dania dowożone są w specjalnych naczyniach podtrzymujących odpowiednią temperaturę przechowywania bądź serwowania. Z dużą uwagą podchodzimy nie tylko do smaku i jakości, lecz również do wyglądu naszych przysmaków. Każde z dań jest dopracowane w najmniejszym szczególe, aby zachęcało do skosztowania i jednocześnie zdobiło uroczyście zastawiony stół. Oferujemy catering w pełni odpowiadający wymaganiom naszych Klientów. Jesteśmy w stanie przyrządzić dania ukierunkowane pod względem specyficznych życzeń.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jarocin, Lokale weselne, Hotele

Powrót