Wyślij zapytanie
666... pokaż numer

Hotel Shuma

Żeglarska 20, Dąbrowa Górnicza

Śląskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

150

666... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 10996

Ta firma ma terminy last minute, zarezerwuj!

Pokaż wszystkie

piątek, 01 czerwca 2018
- Hotel Shuma

piątek, 08 czerwca 2018
- Hotel Shuma

sobota, 07 lipca 2018
- Hotel Shuma

sobota, 14 lipca 2018
- Hotel Shuma

piątek, 20 lipca 2018
- Hotel Shuma

sobota, 28 lipca 2018
- Hotel Shuma

sobota, 01 września 2018
- Hotel Shuma

piątek, 14 września 2018
- Hotel Shuma

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Opis

Hotel Shuma

Witamy w trzygwiazdkowym Hotelu Shuma, położonym nad Jeziorem Pogoria I w Dąbrowie Górniczej - w pobliżu drogi ekspresowej S1 Warszawa Bielsko-Biała z rozjazdem Katowice Kraków. Odległość od lotniska Katowice Pyrzowice to tylko 23 km, a od lotniska Kraków Balice 78 km.

Atrakcją Hotelu Shuma jest jego wyjątkowe położenie w uroczym zakątku przyrodniczym czterech jezior. Zielony teren, otaczający Hotel Shuma zaprasza do spaceru promenadą wzdłuż brzegu jeziora w towarzystwie dostojnych łabędzi, barwnych kaczek oraz relaksującego szumu fal.

Hotel Shuma zajmuje powierzchnię ponad 1,2 hektara, w dużej części są to tereny ogrodowe przedzielone dwoma parkingami. W naszym nowoczesnym Hotelu oraz Restauracji Shuma dostępne jest bezpłatne łącze Internetowe WI-FI. Hotel Shuma posiada windę, która ułatwia mobilność Gości w czterech kondygnacjach od -1 do +2.

 

Wesela

Zapraszamy do organizacji szumnego przyjęcia weselnego w Shumie na wysokim poziomie.

Przyjęcia weselne przygotowywane są z niezwykłą starannością i zaangażowaniem całej załogi Shumy, dzięki czemu zostają w pamięci wielu gości. Niezwykła lokalizacja restauracji z widokiem na taflę jeziora daje wrażenie podróży żaglowcem inspiruje do tańca i zabawy do białego rana.

 

Do dyspozycji oddajemy salę, na której (w połączeniu z antresolą - górny pokład) możemy zorganizować przyjęcie weselne nawet do 240 osób. Drewniany parkiet oraz scena dla orkiestry lub DJ'a porządkują przestrzeń oddzielając część Sali, na której zasiadają goście. Ustawna i przestrzenna sala będzie wyglądała równie elegancko z okrągłymi jak i prostokątnymi stołami a kompozycje z żywych kwiatów połączą stałe elementy wystroju restauracji z charakterem przyjęcia.

 

Dokumenty do pobrania:
Menu weselne Restauracja Shuma nowe 298 zł - Wersja all inclusive >>kliknij

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M MartaMar 2016-05-01 14:27:46

Ocena: 5

W kwietniu 2016 urządzaliśmy wesele w restauracji Shuma, wynajęliśmy też pokoje dla gości i następnego dnia zamówiliśmy obiad. Shuma zaskoczyła nas tym, że wszystko było idealnie dograne, w zasadzie nie musieliśmy się martwić o nic bo wykwalifikowana obsługa zawsze była krok przed nami! Było pięknie! Jedzenie przepyszne, obsługa na najwyższym poziomie, kompleks wizualnie zachwycił każdego. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i piękne wspomnienia!

Tagi: Dąbrowa Górnicza, Lokale weselne, Hotele

Powrót