Wyślij zapytanie
22... pokaż numer

Hotel Via Appia

Al. Krakowska 116, Sękocin Stary

W pobliżu: Warszawa, Piaseczno, Prszków

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

22... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1063

Opis

Hotel Via Appia

Dla oprawy Państwa przyjęcia oferujemy naszą salę z unikalną atmosferą, na którą składa się elegancki wystrój, nastrojowe oświetlenie oraz kolekcja obrazów ‘’Anioły’’ , która stwarza fantastyczny klimat dla tak wyjątkowej imprezy jak przyjęcie weselne.

Sala bankietowa hotelu Via Appia jest przystosowana do przyjęcia 100 osób w formie zasiadanej z parkietem tanecznym oraz 160 osób bez parkietu tanecznego. Podczas imprezy w formie koktajlowej możemy przyjąć 200 osób. Do dyspozycji Państwa jest też bar, w którym możemy dla Państwa gości przygotować drinki i inne alkohole.

Zarówno bar jak i sala bankietowa jest nagłośniona, a w całym hotelu macie Państwo do dyspozycji internet bezprzewodowy. Wszystkie sale w naszym hotelu są klimatyzowane, zapewniamy Państwu również profesjonalną obsługę i doskonałą kuchnię. Dla Państwa bezpieczeństwa cały obiekt oraz parking jest monitorowany.

W ciepłe dni zapraszamy do naszego ogrodu, w plenerze możemy zorganizować Państwa imprezę w formie stołu szwedzkiego połączonego z wszelakimi daniami z grilla.

Dla Gości weselnych stosujemy wysokie rabaty przy wynajęciu pokoju hotelowego.
Dla Pary Młodej apartament GRATIS

Wszelkie inne informacje możecie państwo uzyskać kontaktując się z :
Recepcja -22 720 96 45 / e-mail - biuro@viaappia.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sękocin Stary, Lokale weselne, Hotele

Powrót