Wyślij zapytanie
500... pokaż numer

Hotel Vinnica***

Sygneczów 1, Sygneczów

W pobliżu: Wieliczka

Małopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

500

500... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 5172

Opis

Hotel Vinnica***

Vinnica to nowe miejsce w Małopolsce. Wyróżnia je atrakcyjna lokalizacja w Sygneczowie zaledwie 15 km od centrum Krakowa, tuż obok Kopalni Soli w Wieliczce.

To doskonałe miejsce do organizacji Przyjęć Weselnych (od 120 do 500 osób) jak również bankietów, konferencji i imprez firmowych.

Oferujemy możliwość organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń w cichym i zielonym otoczeniu, z dala od smogu i zgiełku wielkiego miasta a jednocześnie w bliskiej odległości największych atrakcji południa Polski.

 

Długo i szczęśliwie zaczyna się tutaj!!

 

Hotel Vinnica *** posiada 2 duże w pełni wyposażone sale bankietowo-konferencyjne (Sala Szampańska i Sala Porto) oraz jedną małą salę konferencyjną. Służymy nie tylko infrastrukturą, ale także wsparciem specjalistów.

 

Świadcząc usługi gastronomiczne oferujemy naszą kreatywność, a także profesjonalne podejście do każdej imprezy. Naszym celem jest usługa na najwyższym poziomie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Gości. W naszej Restauracji tworzyć będziemy wyjątkową kuchnię opartą na niecodziennych połączeniach smaków, które zaskakują każdego. Świeżość i ekologiczność to podstawy kuchni Vinnicy.

Hotel Vinnica**** jest urokliwym miejscem, idealnym dla osób, którzy pragną idealnego Wesela.

 

Posiadamy jeszcze wolne terminy na przyjęcia weselne w 2018 i 2019 roku

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sygneczów, Lokale weselne, Hotele

Powrót