Wyślij zapytanie
782... pokaż numer

Hotel Vulcan

ul. Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 6a, Szczecin

Zachodniopomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

250

782... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2009

Opis

Hotel Vulcan

Jeżeli marzą Państwo o niezapomnianym przyjęciu, profesjonalnie zorganizowanym spotkaniu biznesowym czy eleganckim bankiecie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasz personel zapewni Państwu profesjonalną obsługę i dołoży wszelkich starań, aby przyjęcie stało się niezapomnianym wydarzeniem.

Zróżnicowanie sal pod względem wielkości pozwala nam na wiele możliwości w aranżacji zarówno dużych przyjęć jak i kameralnych spotkań. Wraz z szefem kuchni ustalimy odpowiednie menu, uwzględniając państwa preferencje kulinarne. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy także kącik zabaw dla dzieci oraz przyhotelowy ogródek z huśtawkami.

Państwa zadowolenie daje nam największą satysfakcję. Nasze bogate doświadczenie zawodowe daje gwarancję profesjonalnie zorganizowanego przyjęcia, dostosowanego do indywidualnych potrzeb Gości.

Konferencje

Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalnie wyposażone w sprzęt audio – wizualny, klimatyzowane sale konferencyjne. Sale konferencyjne są aranżowane zgodnie z charakterem imprez i ilością zaproszonych osób.

Bankiety i spotkania okolicznościowe

Do każdego przyjęcia podchodzimy w sposób indywidualny, dbając przy tym o najmniejszy szczegół. Nasz hotel to idealne miejsce na organizację spotkań zarówno w formie w hucznego przyjęcia jak i kameralnego spotkania w gronie rodziny. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień spędzili Państwo w miłej atmosferze.

Wesela

Doskonale wiemy, co zrobić, aby dzień ślubu i wesela był wyjątkowy. Przez cały ten czas jesteśmy z Państwem i służymy radą na każdym etapie przygotowań. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień pozostał na długo w Państwa pamięci jako miłe wspomnienie.

Komunie

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień w życiu dziecka i jego rodziny, dlatego też zorganizowanie go w naszym hotelu daje Państwu gwarancję, że spędzą Państwo ten dzień w przyjemnej atmosferze, a wydarzenie będzie miłym wspomnieniem dla całej rodziny i zaproszonych gości.


Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Szczecin, Lokale weselne, Hotele

Powrót