Wyślij zapytanie
24... pokaż numer

Hotel i Restauracja Stacja Kutno

Łąkoszyńska 127, Kutno

W pobliżu: Krośniewice, Strzelce

Łódzkie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

50

24... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1210

Opis

Hotel i Restauracja Stacja Kutno

Jednogwiazdkowy hotel wyposażony w ponad 50 pokoi, w których możemy gościć do 80 gości. Hotel położony jest bardzo dogodnie przy skrzyżowaniu trasy nr 2 (Warszawa - Poznań) z drogą krajową nr 702 w kierunku Łodzi.

Wśród pokojów hotelowych znajduje się przytulna restauracyjka, gdzie goście mogą zjeść wliczone w cenę pokoju śniadanie, a wieczorem spróbować specjałów szefa kuchni. Nasze menu to kuchnia polska wzbogacona o elementy kuchni europejskich, lecz szef kuchni jest w stanie odtworzyć dania niemalże z każdej strony świata!

 

Organizujemy imprezy okolicznościowe do 50 osób. Posiłki podane podczas imprez mogą być w formie porcjowanej bądź "na półmiskach". Menu oraz scenariusz każdej imprezy różni się, jako, że za każdym razem staramy się spersonalizować ofertę odpowiadającą Państwa potrzebom. Przy organizacji imprez serwis kawowy oraz jeden pokój gratis!

 

Zajmujemy się organizacją wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, m.in.: urodzin, Chrzcin, Komunii, konsolacji, Wigilii, 18tek i innych. Menu na każdą imprezę różni się, gdyż komponowane jest wedle życzeń i wymagań naszych gości.

Nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości przy niskich cenach!!! Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kutno, Lokale weselne, Hotele

Powrót