Wyślij zapytanie
61... pokaż numer

Hotel&Restauracja Feniks ***

ul. Wrzesińska 18, Gniezno

W pobliżu: Poznań

Wielkopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

61... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 5035

Opis

Hotel&Restauracja Feniks ***

Hotel Feniks*** to nowoczesny obiekt hotelowy położony w centrum Gniezna, oddany do użytku w 2012 roku. Hotel łączy w sobie dobry styl, nowoczesność i luksus. Do Państwa dyspozycji oddajemy 22 komfortowo urządzone pokoje typu standard, studio oraz apartament, duży monitorowany parking dla gości hotelowych, wypożyczalnię rowerów, restaurację z kominkiem oraz salę konferencyjną.

Restauracja o powierzchni 450m² składa się z dwóch samodzielnych sal o powierzchni 200m² i 250m² podzielonych mobilną dźwiękoszczelną ścianką, umożliwiającą aranżację przyjęć do ok.200 osób lub konferencji na ok. 120 osób. W cieplejsze dni zapraszamy do ogródka letniego z chatą myśliwską i grillem.

Restauracja w sposób szczególny zorganizuje dla Młodej Pary ten wyjątkowy dzień. Menu dostosujemy do Państwa indywidualnych oczekiwań, gustów i możliwości finansowych, dekoracją sali zajmie się profesjonalny dekorator. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, pomagamy w zorganizowaniu dodatkowych atrakcji wieczoru, oprawy muzycznej i fotografa.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gniezno, Lokale weselne, Hotele

Powrót