Majątek Howieny

Pomigacze 91, Pomigacze

W pobliżu: Białystok, Łapy, Choroszcz

Podlaskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

600... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1131
  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Opis

Majątek Howieny

Zapraszamy wszystkich Zakochanych do organizacji ślubów oraz wesel u nas w Majątku Howieny. Wiemy, jak ważny jest to dzień dla Młodej Pary, Rodziny i zaproszonych Gości. Zapewniamy wyśmienitą kuchnię, profesjonalną obsługę oraz liczne dodatkowe atrakcje, które urozmaicą Państwa uroczystość i sprawią, że zapadnie ona wszystkim na długo w pamięci.

 

Ślub w plenerze

Marzą Państwo o ślubie na świeżym powietrzu? Sprostamy nawet najśmielszym oczekiwaniom! Organizujemy śluby „pod chmurką” np. przy Wiatraku „Koźlaku”, bądź też w biesiadnikach. Rustykalne ozdoby w połączeniu z otaczającym krajobrazem na pewno sprawią, że ten ważny moment będzie unikatowy!

 

Poprawiny

Po wybornej zabawie do białego rana przychodzi czas na poprawiny, które także możemy Państwu zaoferować. Z tej okazji chętnie zorganizujemy zabawę „na luzie” przy grillu w naszych biesiadnikach lub w jednej z naszych sal – jak kto woli!

 

Dekoracje i dodatki weselne

Idealnym dopełnieniem do wesela mogą tworzyć dodatki oraz dekoracje. W naszej ofercie znajdą Państwo stylowy świecący napis LOVE, wianki ozdobne z polnych kwiatów czy dekoracje sal w stylu rustykalnym.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Pomigacze, Lokale weselne, Hotele

Powrót