Mazurski Ośrodek Szych w Boguszach

ul. Leśna 7, Bogusze

W pobliżu: Ełk, Grajewo

Warmińsko-Mazurskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

501... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2969

Opis

Mazurski Ośrodek Szych w Boguszach

Kompleksowe planowanie, przygotowanie oraz obsługa przyjęć weselnych w dwóch salach bankietowych, które mogą pomieścić 140 i 200 osób.

Uroczystość zaślubin oraz przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka, pozostaje w pamięci zarówno Młodej Pary i jak wszystkich Gości. Ważna jest uroda, klimat miejsca, perfekcyjna organizacja oraz profesjonalna obsługa przedsięwzięcia. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas tego wydarzenia każdy z Gości czuł się wyjątkowo i wspominał je przez długie lata. Wystrój i aranżacja naszych sal zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów.

Nasz Konsultant Ślubny oraz obsługa Sali Bankietowej i Weselnej spełnia te wszystkie warunki i powierzając nam organizację wesela dokonują Państwo trafnego wyboru. Z największą przyjemnością pragniemy dopomóc Państwu w organizacji wesela, przygotowując specjały kulinarne, dzieląc się naszym doświadczeniem i ofiarowując swoją opiekę.

Wyjątkowa dbałość o szczegóły i spełnianie Waszych oczekiwań oraz oddanie naszych doświadczeń organizacyjnych i umiejętności uczyni tą uroczystość w Sali Bankietowej wyjątkowym. Atrakcją naszych Sal Bankietowych jest ich położenie, klimat oraz wiele innych niespodzianek dla Nowożeńców jedną z nich jest apartament dla nowożeńców, w którym miła i dyskretna obsługa pozwoli Państwu poczuć się jak w domu.

Ilość i jakość tradycyjnych potraw, smak domowych ciast i profesjonalna obsługa są gwarancją wspaniałego wesela.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Ada 2017-07-09 13:45:27

Ocena: 5

Macie państwo wolny termin na wesele dnia 25.08.2018?

Tagi: Bogusze, Lokale weselne, Hotele

Powrót