Wyślij zapytanie
32... pokaż numer

Natura Residence

ul. Sucha 4, Siewierz

W pobliżu: Katowice, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Myszków

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

160

32... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1806

Opis

Natura Residence

 

Pragniesz wesela jak ze snu - hucznego, rodzinnego, a może skromnego - jedynie w gronie przyjacół?

 

Hotel Natura Residence**** Business&SPA jest doskonałym miejscem na organizację przyjęcia weselnego. Wybierając nas w tym szczególnym dniu, możecie być pewni, iż profesjonalizm naszego personelu i miła, rzetelna obsługa, zaspokoją wasze oczekiwania, a indywidualne podejście do każdego Gościa, zadowoli nawet najbardziej wymagających. Wyjątkowo starannie przygotowane na tę okazję menu z uwzględnieniem wszystkich oczekiwań i potrzeb, sprawią że te chwile na długo pozostaną w pamięci Gości.

 

Sale Bankietowe naszego Hotelu mogą pomieścić do 160 osób. Mogą być także różnie konfigurowane, wedle wielkości przyjęcia i potrzeb. Proponujemy formę przyjęcia przy okrągłych stołach bankietowych bądź przy tradycyjnym dużym stole weselnym. Posiadamy do dyspozycji rozkładany parkiet, z którego można formować podłoże dostosowane do różnych imprez tanecznych.

 

Aby ułatwić przygotowania do tak ważnego wydarzenia jakim jest przyjęcie weselne służymy również pomocą w zorganizowaniu oprawy artystycznej w tym dniu. Na życzenie współpracujemy z profesjonalnym zespołem muzycznym, fotografem, cukiernią i jubilerem.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Siewierz, Lokale weselne, Hotele

Powrót