Wyślij zapytanie
81... pokaż numer

Olivia Hotel** & Restauracja

ul. Warszawska 59e, Ryki

W pobliżu: Puławy, Łuków, Kozienice, Dęblin, Radzyń Podlaski

Lubelskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

300

81... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2918

Opis

Olivia Hotel** & Restauracja

Witamy w Restauracji Olivia. Nasza Restauracja i Hotel znajduje się w odległości 1km od centrum Ryk przy głównej drodze krajowej nr 17 Warszawa (100km) – Lublin (60km). Hotel został otwarty w 2003 r. natomiast pełna rozbudowa i modernizacja wnętrz została dokonana w 2013 r. Całość została zaprojektowana tak, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

Organizujemy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe zarówno rodzinne jak i biznesowe np.: wesela, chrzciny, komunie, urodziny, stypy, szkolenia, imprezy integracyjne i inne. Naszą Restauracje i Hotel charakteryzuje doświadczenie, profesjonalizm i miła obsługa.

Przed lokalem znajduje się duży monitorowany parking, plac zabaw dla dzieci, oraz przepełniony zielenią Ogród w którym można spokojnie odpocząć. Zachęcamy do korzystania zdjęć plenerowych

Hotel Olivia posiada:

• dwie sale restauracyjne (50 osób)
• sale konferencyjne (50 osób)
• dwie sale bankietowe (100, 300 osób)
• hotel w tym pokoje 1-5 osobowe oraz 2 apartamenty

Sale Bankietowe

Ślub i wesele to jedno z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Chcemy sprawiać by ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany, dlatego nasze Sale Bankietowe zostały nowocześnie zaprojektowane i całkowicie zmodernizowane w 2013 r. Charakteryzują się doskonałym stylem, przestrzenią i dobrą akustyką. Wyposażone są w klimatyzatory, które podczas letnich dni pozwalają utrzymać doskonałą atmosferę podczas zabawy weselnej.

Wieloletnie doświadczenie oraz smaczna kuchnia przyrządzana według domowych receptur zadowoli nawet największych smakoszy kulinarnych spośród naszych klientów.

Miarą Naszego sukcesu jest pełna satysfakcja Młodej Pary oraz wszystkich zaproszonych Gości weselnych.

Posiadamy 2 klimatyzowane Sale Bankietowe na 100 lub 300 osób

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ryki, Lokale weselne, Hotele

Powrót