Wyślij zapytanie
52... pokaż numer

Ośrodek Wczasowy Bory Tucholskie

Śliwice, Okoniny Nadjeziorne

W pobliżu: Śliwice, Czersk

Kujawsko-Pomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

52... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 11506

Opis

Ośrodek Wczasowy Bory Tucholskie

Organizujemy imprezy okolicznościowe zarówno dla gości indywidualnych jak i dla firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Wesela

Eleganckie, klimatyzowane wnętrze, wyśmienita kuchnia i niepowtarzalny nastrój sprawią, że ten najważniejszy dzień w Państwa życiu będzie najpiękniejszym. Organizujemy przyjęcia weselne do 200 osób. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dla gości weselnych istnieje możliwość wynajęcia miejsc noclegowych. Para Młoda otrzymuje od nas apartament gratis!

Studniówki, połowinki

Studniówka czy połowniki to wielkie wydarzenie dla przyszłych maturzystów. Często jest pierwszym w życiu balem. Nasz szef kuchni oraz obsługa zadbają, aby mile go Państwo wspominali.

Komunie, Chrzciny

Chrzciny i Pierwsza Komunia Święta, to ważne wydarzenia w życiu dziecka, często obchodzone bardzo uroczyście. Aby mogli Państwo w ten ważny dzień poświęcić całą swoją uwagę dziecku chętnie zajmiemy się organizacją tej uroczystości.

Inne imprezy okolicznościowe

Wszelkie imprezy okolicznościowe jak urodziny, imieniny, rocznice są okazją do świętowania w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Zachęcamy do zorganizowania takiego przyjęcia w naszym ośrodku. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był niezapomnianym.

Szkolenia, konferencje i imprezy integracyjne

W naszym ośrodku mogą zorganizować Państwo szkolenia, konferencje czy imprezy integracyjne. Mogą się one odbyć zarówna w salach jak i w plenerze. Zależy to od ilości uczestników jak i charakteru imprezy.

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Okoniny Nadjeziorne, Lokale weselne, Hotele

Powrót