Ostoja Sport Resort

Januszkowo 27, Kozłowo, Januszkowo

W pobliżu: Nidzica

Warmińsko-Mazurskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

160

89... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 451

Opis

Ostoja Sport Resort

Ostoja to miejsce dające poczucie bezpieczeństwa – schronienie. To również wyjątkowy obszar przyrodniczy. Właśnie te wartości chcieliśmy uwypuklić budując filozofię naszej marki – Ostoja Sport Resort. W samym sercu jednego z cudów natury, Mazur, znajduje się ponad trzydzieści hektarów nieskażonej przyrody: terenów spacerowych, lasów oraz kortów tenisowych i otaczającego je jeziora Kownatki – to nasza Ostoja.

 

Kładziemy duży nacisk na komfort naszych Gości, ich poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, którym nas darzą. Wiemy co jest istotne w czasie organizacji tak ważnych chwil, jakimi są ślub i przyjęcie weselne. Ich organizacja w Ostoi gwarantuje zabawę w cudownej atmosferze i bliskości natury – w razie potrzeby, również cały obiekt na wyłączność.

Ostoja Sport Resort dysponuje znakomicie wyposażoną, klimatyzowaną salą, w której znajdzie się miejsce dla 160 gości Pary Młodej oraz zapleczem, które zapewni im noclegi po udanej zabawie.

Dzięki wyposażeniu w profesjonalny sprzęt elektroakustyczny i oświetleniowy zapewniamy niezapomniane wrażenia. Dysponujemy terenami piknikowymi, na których miłośnicy przyrody mogą świętować najważniejszy dzień w życiu.

 

Ceremonia ślubna na pomoście?
Grill na plaży nad brzegiem jeziora w ramach poprawin?
Dla Was wszystko!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Januszkowo, Lokale weselne, Hotele

Powrót