Wyślij zapytanie
665... pokaż numer

Pałac Mojęcice

ul. Główna 5, Mojęcice, Wołów

W pobliżu: Wrocław, Legnica, Lubin, Brzeg Dolny, Lubiąż

Dolnośląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

120

665... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1351

Opis

Pałac Mojęcice

Pałac Mojęcice to idealne miejsce na zorganizowanie kameralnych spotkań, przyjęć weselnych, uroczystości rodzinnych, szkoleń, warsztatów czy konferencji.

Do Państwa dyspozycji oferujemy salę balową (do 120 osób), salę kominkową, salę rycerską (do 25 osób), pokoje gościnne (30 miejsc noclegowych), parking, rzutnik z ekranem, a także gratisowy apartament dla nowożeńców. Malowniczy pejzaż parku stwarza warunki na zorganizowanie w romantycznym klimacie uroczystości weselnej. Kuchnia pałacowa to kuchnia tradycyjna w nowej odsłonie.

Zabytkowy kościół

Kościół znajdujący się w sąsiedztwie, który został ufundowany przez pierwszego właściciela pałacu i wsi von Stoscha. Wpisany jest na listę zabytków w Narodowym Instytucie Dziedzictwa. We wnętrzu znajdują się renesansowe kamienne epitafia rodziny Stosch zm. 1586 i 1587 fundatorów kościoła a także drewniana rzeźba św. Anny z około 1500r.

Atrakcje

W pobliżu znajduje się Opactwo Cystersów w Lubiążu, jeden z największych zabytków tej klasy w Europie, będącym jednocześnie największym opactwem cysterskim na świecie. Dla osób aktywnych powiat wołowski posiada ponad 200 km tras rowerowych o różnym stopniu trudności.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wołów, Lokale weselne, Hotele

Powrót